Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Yeni 2018 iPhone, iPhone X Plus, iPhone 9 fiyatları ne kadar olacak? Çıkış tarihleri ne zaman olacak? Yeni 2018 iPhone, iPhone X Plus ve iPhone 9 modelleri hakkında tüm söylentiler haberimizde.

Dev ekranlı, 3 müthiş kameralı, ve daha ucuz telefonlara sahip olmakta var. Büyük mü, ucuz mu yoksa daha gösterişli bir telefon mu? Bu modellerde istediğinize ulaşmanı mümkün.

Apple bu sezon 3 yeni model ön sürmeyi planlıyor. Yeni gelecek model iPhone X‘in modelleri şekilde olacaklar. X Plus belki daha pahalı olarak karşımıza çıkacak ama iPhone 9 ise daha ucuz ve tasarımsal olarak gösteri yapmış olacak.

Apple tarafından konuşulacak yeni 2018 iPhone‘lar üretime hazırlanmadan önce gelin bir özelliklerine göz atalım. Cnet‘te okuduklarıma göre; Apple’ın bu zamana kadar ki en çok satan telefonu durumda olan iPhone X, satışa sunulduğundan bu yana tabikide değer kaybetmiş durumda. Satışa sunulduğundaki rağbet artık yoktur.

iPhone X Plus’ta 3 arka kamera mı olacak?

En çok konuşulanlar arasında yer alan 3 arka kamera eğer gelirse satış rekoru kırılabilecek bir özellik değerinde. 3 arka kameranın megapiksel değerlerinin farklı olacağı ön sürülüyor. Portre moduna geçtiğimizde farklı bir kameranın bizi karşılayacağı söylentiler arasında.

new-iphone-x-plus

Apple Pen veya Apple Pencil Geliyor mu?

2018 yılında çıkan dedikodu iPen bizi iPhone X‘in yeni modellerinde bizi karşılayacak.

Sanal Parmak İzi Okuyucu Eklenecek mi?

Yeni gelen Face-ID ile parmak izi okuyucusuna ihtiyaç kalmasa da iPhone 8‘de yer alan o vızıltı hala devam etmekte. Face-ID ile bir sürü sorunlara cevap verilebilse de Parmak okuyucu gibi kolay olmuyor.

Bir sonraki iPhone X için OLED ve LCD Ekran anlaşmaları ne olacak?

Çoğu yabancı ve yerli haber kaynaklarında okuduklarıma göre Apple yeni telefon modellerinde ve gelecek olan modellerinde anlaşmalı olduğu ekran yapımcılarıyla anlaşmış durumda. Ancak Apple yeni modellerinde OLED ekran yerine LCD ekran kullanacağına inan ve haberlerini yazan sitelerde mevcut.

iPhone SE’nin üretimine devam edilecek mi?

Bir çok dedikodunun döndüğü iPhone SE modelinde cihazın üretimine son verileceği tüm okuduğum web sitelerde hakim durumda. Ancak bir çok SE kullanıcıysa bu durumda şikayetçi. iPhone SE’yi X modellerine benzetilerek satılacağı fikrine sahip teknoloji düşünürleri de mevcut.

Yorumunuzu yazın