Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

BMW Lüks Coupe 20 yıl sonra tekrar bizimle olacak! En son üretimi yapıldığında bile ne kadar dikkat çektiğini ve halen gördüğümüz de veya denk geldiğimiz de nasıl şoke olduğumu nasıl 20 yıl önce tasarlandığı düşünmüyor değiliz.

Her yıl söylene fakat yapılmayan neredeyse dalga konusu olan model bu sene şatışa sunulacak. Model hakkında tonlarca ulaşamadığımız bilgi yanı sıra saklı sırlarında olduğunu biliyoruz.

DijitalTrends yabancı haber sitesinde okuduklarıma göre Bmw Lüks Coupe Serisi;

Sistem aynı zamanda iki çift turboşarjlı turboşarjı iyileştirilmiş performans ve verimli çalışma için yeniden yerleştirirken, sistem aynı zamanda şarj havası soğutmasına da sahip.

ZF-kaynaklı sekiz-ileri Steptronic Sport otomatikle eşleştirildi, dört tekerleğe arkadan-tekerlek-eğimli xDrive dört tekerlekten çekiş sistemi ile güç verdi.

BMW’nin en yeni büyük kupasını askıya almaya yardımcı olmak, adaptif ve aktif süspansiyon ve direksiyon teknolojisindeki en son yenilik. 8-Serisinde tamamen bağımsız bir çift salıncaklı süspansiyon sistemi bulunurken, arka taraf beş yönlü çoklu bağlantı düzenlemesi ile birlikte gelirken aktif roll barlar, düzlemleri ve silindir ekseninde düz ve düz bir seviyede durur.

Hem BMW’nin Adaptif M süspansiyon ve Integral Aktif Direksiyon sistemleri standarttır.

İkincisi, arka aks için, dört tekerleği yönlendirmeyi mümkün kılan, değişken bir direksiyon oranı sistemi ile, elektro-kimyasal olarak kontrol edilen ön-direksiyonu birleştirir.

Bu, arka tekerleklerin, 45 mil / saat hıza kadar daha iyi kullanım ve manevra kabiliyeti için açılarını 2,5 dereceye kadar aktif olarak ayarlamasını sağlar.

Her ayrıntısıyla orijinal ve özgün olan bu araç tasarımıyla donanımı doğru orantı da devam etmekte. Bmw Lüks Coupe serisi artık daha dinamik çizgiler, daha özverileri tasarımıyla hayranlarının önüne serilecek.

Bmw Lüks Coupe bu yılın sonbahar kısımında alıcılarına buluşacağını söyleyeyim. Aracın nihai sürüş desteği sağlaması ise müthiş bir kullanıcı deneyimi verecek.

Sizce BMW’nin eski serisinin üretimine başlaması ne kadar mantıklı?

Yorumunuzu yazın