Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Huawei P20 Lite modelinin genel ve ayrıntılı incelemesi. Huawei‘nin P20 modelleri fotoğraf çekmek için ve çekici tasarımlarıyla kıskandırmak için bir numara.

Huawei P20 Lite, fotoğraf çekme hayranları ve oyunlarda yeterli performansı almak isteyenler için uygun bir telefon. Fiyatının yer yer değişiklik gösterdiğini söylemeliyim. Avustralya gibi ülkelerde 299$‘a satılırken İngiltere‘de 399$‘a satılmakta.

Ülkemizde hangi fiyattan satışa sunulacak?

Cihazın çok fazla alıcısı olduğu için iPhone X kadar fiyatı olmasa da 2000 tl üzeri bir fiyatla alabileceğiz. Huawei P20 Lite diğer Huawei modelleri gibi ABD’de de satılmayacak!

Huawei P20 Lite göründüğü gibi hafif değil

P20 Lite 5,84 inç gibi büyük bir ekrana sahip. Ekran çözünürlüğü olarak gerçekten çok güzel değerle sahip. 2,280×1,080piksel ekranla akıllı telefon modellerine çok büyük fark atmış durumda olacak.

P20 Lite, iPhone X‘te olan hassas yüz tanıma sistemiyle gelecek. Cihazın parmak okuma sistemi önden kaldırılıp arkaya konulmuş. Cihazın parmak okuma sistemiyle mobil ödemeler için kullanılamayacak.

P20 Lite tam bir fiyat-performans telefonu

P20 Lite fiyatına alabileceğiniz en uygun telefon ve en iyi özelliklere sahip cihaz. P20 Lite’a ekstra eklenen RAM özelliğiyle oyunlarda müthiş bir destek veriyor.

Yorumunuzu yazın