Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

iPhone’nun telefonlar konusunda en çok konuşlan modelinin yeni çıkardığı X olduğunu biliyoruz. Apple yine yeni renk çeşitleri sunarak gündeme oturmayı başardı.

Apple, yeni ürünlerinde fazla değişiklik yapmayı sevmiyor. Bize sunmuş olduğu yeni ürünlerde genelde ekran boyutu vb kolay şeylerin değiştirdiğini görüyoruz. Apple, iPhone X modelinde bir yeniliğe giderek önceki modellerin aksine farklı renk çeşitlerini sunmaya hazırlanıyor.

9to5mac’ten aldığımız bilgiye göre yeni modellerinin nasıl bir şekle bürüneneceği hakkında fikir edindik. Bu modelde artık maviden turuncu renge kadar dönebilecek.

Peki Yeni iPhone X Renkleri ne Olacak?

Geçtiğimiz yıl piyasa sürülen bu modelinde bizi sade siyah renk ve gri renk karşılıyordu. Bu kadar renk seçiminin az olması da insanları cihazı almaya karar vermeye zorluyordu.

Apple daha önce de 2013 yılında farklı renk seçeneklerini bize sunmuştu. Apple, 5C modelinde mavi renkten tutunda kırmızısına kadar seçenek tanımıştı. 5C modeli mağazalara sürüldüğünde çok fazla odak noktası olmuştu ve en çok tutulan rengin ise mavi olduğunu söyleyelim.

Apple bu sonbaharda ise 3 farklı modeli bize sunacak. Bu modeller; IPhone X, bir LCD ekranlı 6.1 inçlik iPhone ve 6.5 inçlik bir iPhone X Plus olacak.

Aşağıdaki videoya’da göz atmanızı öneririm.

Yorumunuzu yazın