Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Günlük sorunlarımızdan birisi haline gelen çağrıları, Numara Engelleme Nereden Yapılır?, Numara Engelleme Nasıl Yapılır? Sorularına bugün cevap bulacağız.

Bir çoğumuzu rahatsız eden bu gereksiz aramaları nasıl durdurabiliriz. Gereksiz ve rahatsız edici bulduğunuz numaraları engellemek için operatörlerimizi kullanarak gerçekleştirebiliriz. Ülkemizde sık kullanılan Turkcell, Vodafone, Turk Telekom bayiilerinde müşteri hizmetlerine arayarak destek alabilirsiniz.

Telefonunuzun hangi marka olduğu önemli mi? Numara engellemesi değişir mi?

iPhone’larda numara engelleme nasıl yapılır?

Numarasını engellemek istediğiniz kullanıcının numarasını son aramalardan bulabilirsiniz. Numarasını engellemek istediğiniz kişiyi numarasının yanındaki i simgesine basarak önünüze gelen ekranı aşağıya doğru indirdiğiniz de Numarayı sil çıkacak. Ama siz Numarayı engellemek istiyorsanız biraz daha aşağıya indirdiğiniz de Numarayı kalıcı olarak engelle seçeneğini tıklayarak işlemi yapabilirsiniz..

Samsung ve benzeri cihazlarda nasıl yapılır?

Rehberiniz’den, son aramalardan veya çağrı kısmından istediğiniz numarayı engelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı olarak, Telefonunuzdaki Telefon simgesine tıklayın, Çağrı Geçmişi ve Son Aramalar bölümünü açın. Ekran üzerinde engellemek istediğiniz numaraya yani Çağrı Ayrıntılarına tıklayın. Son aşamada ise Numara Engelleme bölümü karşınıza gelecek. İşte bu kadar basit.

Eğer yukarıdakileri tam olarak yapamadıysanız veya başka sorununuz varsa yorum kısmından bize soru yazabilirsiniz!

Yorumunuzu yazın