Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Türkiye’de online pazar yeri denince akla ilk gelen isimlerden birisi olan ve Türkiye’de e-ticaret sektörünün nabzını tutan Sahibinden.com,Ar-Ge merkezinde Türk mühendisler tarafından geliştirilen teknoloji çözümü ve altyapı yatırımları sayesinde hayata geçirilen ve yapay zeka teknolojisiyle ‘Fotoğraftan Araç Tanıma’ özelliğini kendi mobil uygulamaları üzerinde aktif hale getirdi.

2017 yılını yeni rekorlar ve birçok ilki hayata geçiren Sahibinden.com,bu senede tam gaz çalışmalarına devam ediyor.

Sahibinden.com’dan yeni özellik!

Hatırlatmakta fayda var diye düşünüyorum,sahibinden.com yıl içerisinde 3 defa kendi trafik rekorunu geliştirdi. sahibinden.com, web sitesi ve mobil uygulamalar üzerinden toplam 43,1 milyon aylık kullanıcıya ulaşarak mart ayında 263 milyon ziyaret, ekim ayında ise 8,1 milyar sayfa görüntüleme ile rekor rakamlara ulaştı(2017 verilerine göre..)

Sahibinden.com yeni özelliği ile beraber kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan bu özelliğe site ‘Araç Arama’ ikonuna tıklayarak erişebiliyor.

Kullanıcılar, ilgilendikleri aracın fotoğrafını çektikten sonra Fotoğraftan Araç Tanıma özelliği; aracın marka, model ve yıl bilgilerini bularak, milyonlarca ilanın arasından aynı özellikteki tüm araç ilanlarını hızlı ve kolay bir şekilde kullanıcının ekranına getiriyor.

Sahibinden.com İş, Servis ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer şu açıklamalarda bulundu :

AR-GE merkezimizde, makine öğrenimi ile geliştirdiğimiz yapay zekâ teknolojisini, Türkiye’mize sunmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz. Kullanıcılarımız bu özellik sayesinde ilgilendikleri araçlara ait ilanları keyifli bir deneyim sonucunda çok daha hızlı bir şekilde keşfedebilecekler. sahibinden.com iOS ve Android uygulamalarının son versiyonlarını indiren kullanıcılar, bu teknolojiden hemen faydalanmaya başlayabilecek

Daha fazlası ve yeni haberler için takipte kalın.Mutlu hafta sonları 🙂

Yorumunuzu yazın