Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Samsung Galaxy S9 tamamen hatasız üretilmişti. Samsung açıklamalarında Galaxy S9‘un beğenilmeyecek özelliğinin olmadığını söylemişti acaba doğru mu bakalım.

Cihazın satışa sunulmasına daha 4 ay kalmışken sizlere en kötü 5 özelliğini derleyelim istedim. Her cihaz mükemmel olacak diye bir şey yok ve sonuç olarak Samsung‘un en iyi yapmış olduğu telefon olarak tarihe geçecek. Samsung bu cihazında daha önce yapmadığı yenilikleri yapacak.

Samsung Galaxy S9‘da benim en çok beklediğim cihazlar arasında yer almakta. Samsung‘u düşündüren diğer bir sorun çok daha ucuz fiyatlı ve donanımsal olarak zayıf kalsa da çıkan yeni 1000 tl’lik One Plus 6 gibi cihazların satın alan müşterileri en az 5000 tl’lik Samsung Galaxy S9‘u nasıl alacak?

Daha geçtiğimiz 6-7 ay önce çıkan S8 alan kullanıcılardan dinlediklerime göre Samsung hala ön kamerasını geliştirmesi gerekiyor. Samsung cihazlarında kalan tek eksik kamera olmasa da kamera herkes için vazgeçilmez olmaya devam ediyor.

5-Samsung Galaxy S9’un kendi sunduğu uygulamalar yeterli mi?

Samsung uygulama konusunda Apple’a göre biraz daha geri kaldı. Apple uygulama konusunda çalışmalarına devam ederken, Samsung, yeni teknolojik ürün ve dijital trendlere merak salmış durumda.

4-Samsung’ta Alarm ayarlarında uyandırma servisi olması gerekiyor

Apple’da olan anımsatıcı özelliğinin bir benzerinin Samsung yeni cihazlarda kullanması gerekmekte.

3-Dev çalışmayan dokunmatik kısımlar

Zaman zaman ağır çalışan programlarda zorlanan ekranlarda dokunmatik kısımlar çalışmıyor.

2-AR Emoji özellikleri kötü

Apple‘a kıyasla animasyon içeren emojileri gerçekten yetersiz. Samsung‘un emoji ve diğer grafik yapımcılarının görevini iyi yaptığını söyleyemem.

1-Galaxy S9’un Bixby ses düğmesini kişiselleştiremezsiniz

Samsung‘un yeni eklediği özelliklerden olan Bixby ses düğmesini özelleştirememek çok büyük sorun değil ama Apple Siri‘de Amazon kullanıldığını düşününce gerçekten eksik kalıyor.

Sizce yukarıda bahsettiklerim olmazsa olmaz bir eksiklik mi yoksa olmasa da olur mu?

Yorumunuzu yazın