Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Samsung Galaxy S10 Tamamıyla Cam ekran olarak üretilecek. Samsung Galaxy S10 daha henüz belirgin bir şekilde görünmüş değil. Fakat teknolojiyle ilgili ve yetkili kişiler S10 modelinde farklılığa giderek tamamen cam olarak üretilecek. Gerçekten ilginç geliyor olabilir ama Samsung bu modelinde sürmüş olduğu modelin 10. Serisi olduğu için böyle bir şeye hazırlandığı öğrendik.

Daha önce bir çok telefon modelinde söylentilere yer verilen Camla kaplı telefon dedikoduları bu sefer gerçek oluyor. Samsung bildiğiniz üzere Apple ile aynı ekran üreticisiyle anlaşmış durumda. Eğer Samsung Apple‘dan önce Telefonun Tamamını cam ile kaplayıp satışa sunarsa ürün alışında bile zorluk olacak şekilde kıtlık olabilir.

Peki Samsung Galaxy S10 Ne Kadar Fiyattan satışa sunulacak?

En çok merak edilen sorulardan olan Samsung Galaxy S10nun fiyatı ne kadar olacak. Tahmini fiyatı bilinmemekle birlikte her yerinin cam olması nedeniyle çok uçuk yani yüksek fiyattan satışa sunulacağını düşünüyoruz. Örneğin iPhone X modeli yaklaşık olarak ülkemize 6 bin tl – 7 bin tl civarında satın alınabilmekteyken Samsung Galaxy S10 en düşük fiyatının 8 bin tl ile 10 bin tl ile açılacağını düşünüyoruz.

Samsung telefonlarının ekran üreticisi OLED‘in yapmış olduğu son çalışmalarda da Galaxy S10 isimli projelere denk gelindiği söyleniyor. Cihazın Ekran kısmındaki teknolojiyle diğer çerçeve kısmındaki cam teknolojisinin farklı olacağını söyleyelim.

Cihazın Çerçevesi nasıl olacak?

Samsung önceki modellerinde tasarımsal olarak güzelliğin yanında sağlamlığa da önem veriyordu. Fakat bu modelinde sağlamlıktan çok cihazın görünüşüne daha çok önem verildiği duyumlarını alıyoruz. Gerçekten ilginç geliyor olabilir ama Samsung bu modelinde sürmüş olduğu modelin 10. Serisi olduğu için böyle bir şeye hazırlandığı öğrendik.

Donanımsal Olarak Yeterli Olacak mı?

Bu zamana kadar satışa sunduğu cihazların hiçbirisinde donanımsal olarak sorun yaşamayan Samsung, bu yeni modelinde de donanımsal ve yazılımsal olarak sıkıntı yaşayacağı düşünülmüyor. Satışa sunacağı son modeliyle birlikte yeni bir Android güncelemesiyle geleceğini de söyleyelim.

Galaxy S10’nun Renk Seçenekleri Nasıl Olacak?

Yeni modelde sık sorulan sorulardan birisi de bu. Samsung, cihazı tasarımsal olarak tamamıyla değiştirdiği için Renk çeşitlerinde fazlalığa gerek duymadı. Samsung S10’nun renk çeşitleri; Siyah, Beyaz, Gri ve Krom rengi Gümüş olacak!

Yorumunuzu yazın