Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Türkiye’nin lider operatör şirketlerinden Turkcell,bundan birkaç ay önce duyurduğu yeni hizmetinin kuruluşunu tamamladı.

Turkcell’den yeni hizmet…

Yaklaşık olarak bundan birkaç ay öncesinde,İstanbul metrolarında internet devrini başlatan ve yaptığı işlerle ses getirmeyi başaran Turkcell,kullanıcılarının memnuniyetini karşılamıştı.Bir önceki yazımda ise Turkcell 2018 yılına ilişkin büyüme oranlarını paylaşmış ve büyümeyle ilgili yakaladığı ivmede vites büyültmüştü.

Digitalage’in 29  Mart’taki yaptığı haberde,Turkcell yemek kartı şirketi kuracağını yazmıştı.Turkcell, dün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na(KAP) yaptığı açıklamada, şirketin kuruluş ve tescil işlemlerinin tamamlandığını bildirdi.

Turkcell‘in KAP’taki açıklamasına göre,  şirketin unvanı ‘Sofra Kurumsal ve Ödüllendirme Hizmetleri Anonim Şirketi’ olarak belirlendi.Sermayesi 600 bin TL olarak aktarılan Sofra Kurumsal ve Ödüllendirme Hizmetleri’nde Turkcell’in payı yüzde 33,3(200 bin TL değerinde) şeklinde olduğu da belirtildi.

KAP’taki duyuruda Sofra Kurumsal ve Ödüllendirme Hizmetleri’nin faaliyet konusu, “Hizmet kuponları, yemek çeki, yemek kartı, elektronik kupon ve/veya akıllı kart, taşıtmatik, akıllı anahtar gibi başka türlü sistemler ile verilecek hizmetler” olarak ifade edildi.

Turkcell‘in yaptığı açıklama ve kurduğu yeni şirketle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

 

Daha fazlası ve yeni haberler için takipte kalın 🙂

Kaynak:Digitalage

Yorumunuzu yazın