Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Twitter takipçi kasmatwitter takipçi kasma yolları , twitter takipçi kasma 2018 nasıl hilesiz yapılır? 

Sosyal medya platformlarının en çok konuşulanı olmayı başaran Twitter‘da takipçi artırmak herkesin hayali ve gerçekleştirmek istediğini şey haline geldi.

Haberlere konu olan Twitter takipçi kasma basit birkaç işlemle yapılabilir hale geldi. 2018 Twitter’da farklı twitter takipçi kasma yolları olsa da bazıları gerçekten zararlı ve yaptığınız takdirde hesabınızın kapanma ihtimalini de göz önünde bulundurun.

Dijital çağ artık günümüzde ve gelecekte manuel iş alanlarından daha çok işleyeceği kesin gözüyle görülüyor. Şuanda Türkiye ve Dünya’da Twitter, Facebook, YouTube mecralardan zaten para kazanılıyor. Ancak para kazanmak için Twitter gibi sosyal medya hesaplarınızın yüksek takipçi olması gerekmekte.

Reklam verenlerin gözüyle bakıldığında hiç bir reklam veren 100 takipçili hesabınıza reklam vermek istemeyecektir. Ancak hesabınızda 15 bin civarı takipçi olsaydı sizin istediğiniz ücretler konuşulmaya başlardı.

 

Twitter takipçi kasma nasıl yapılır?

Twitter‘da popülaritenizin artması için öncelikle Profil fotoğrafınızı ve Profil bilgilerinizi güzel hale getirmeniz gerekmekte. Profil bilgilerinizi anlık güncelleyerek takipçilerinize aktif olduğunuzu gösterin.

Hesabınızı konu olarak komedi veya farklı bir tür konu seçin. O konu üzerinden günlük gündeme oturan #hashtag kullanın. Her gün düzenli olarak kendinize tweet sayısı belirleyerek gün içerisinde paylaşımlarda bulunun.

Ünlü twitter hesaplarının tweetlerine içerikle alakalı yorumlar yazın. Yorumlarınızda farklı olmaya çalışarak ilgi toplayın. Eğer demek isterseniz gt yazarak ta takipleşin. Ancak belirli bir zamandan sonra gt yaptığınız hesapları sizden takipten çıkmış mı kontrol edin.

Google‘da twitter takipçi kasma siteleri diye aratmanızı önermem. Çünkü çoğu takipçi kasma sitesi sizin hesabınızı da spam hesaplar olarak aktarmakta. Bu da hesabınız için her an kapanma riski taşımakta.

Ancak 4-5 sene önce Twitter, Instagram ve Facebook için beğeni kazandıran ve takipçi ekleyen siteler mevcuttu. Bu websitelerinde size söylediği hesaplara başka bir hesaptan takip ederek puan kazanmanızı sağlamakta. Geçmiş yıllarda kullandığım fakat sonradan kullanmaya üşendiğim Addmefast sitesini kullanmanız için öneririm.

Twitter’da takipçi kasmak twitter’ın hesap kapatma işlemleriyle son bulmaya başlasa da her zaman çözüm yolları bulunmakta. Twitter 2018 takipçi kasma nasıl yapılır onun çözümlerini anlatmış olduk.

Yorumunuzu yazın