Kayıt ol
Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Yazın oynayabileceğimiz en iyi 5 iPhone oyunu’nu size derledik.

Oynayabileceğimiz ve oynarken sıkılmayacağımız 5 iPhone Oyunu şimdi burada. Malum yaz tatili gelmişken canımızın sıkılmaması için telefon hele hele de mobil oyunlar çok önemli.

Nereye gidersek gidelim telefonlarımızı yanımızdan ayırmıyoruz. Cep Telefonları artık bizimle bir bütün bir hale geldi. Artık günümüzde sadece iletişim için değil internette sörf yapmak , haber okumak , sosyal medya gezinmek , en önemlisi de sıkılmamak için oyun yükleyip oynayabiliyoruz.

Şimdi o 5 iPhone Oyunu’na bakalım.

1- Fortnite

Son zamanlarda PUBG ile kıyasa rekabet içerisinde olan Fortnite Mobil Oyunlarda oldukça Popüler. Mobil dünyada online yapılan bir maç. Bu oyunu istediğiniz her mekan da oynayabilirsiniz. Oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

2- Getting Over It

Eğer azimli ve sabırlı biriyseniz oyunu oynamanızı tavsiye ederim. Oyunda belirl

i alanları aşmaya çalışıp bitişe ulaşmak. Oyunu oynamak ücretli: (ücreti 2,99 $)

3- Super Mario Run

Mobil oyunlardaki en yüksek kalitelerden birine sahip bir oyun. Oyun içerisinde toplamanız gereken paralar ve süreniz ve artık yarışmaya başlayabilirsiniz. Oyun Ücretsiz.

4- Monument Valley 2

Sanat tarzı mükemmel, bulmacaları zorlu, müziği ise inanılmaz olan bir uygulama. Eğer online değilde daha duygusal ve sakin bir oyun arıyorsanız Monement Valley 2 tam size göre. Oyunun ücreti ise 4,99 ABD Doları

5- Inside

Her köşede önüne çıkan tehlikelerden habersiz bir gençsin ve bu tehlikelerden kaçmaya çalışıyorsun. Oyuna başladıktan sonra bırakmanızın zor olacağı bir oyun. Oyunu Oynaması ise Ücretsiz.

Bugün sıkılmadan oynayabileceğiniz En İyi iPhone Oyunu ve En fazla tercih edilen oyunları derledik.

Yorumunuzu yazın