Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

2017 Teknoloji Değerlendirmesi / Teknolojiyi Analize Ediyoruz..

Merhabalar uzun zamandır yapmadığımız üretmediğimiz içerik kalmadı fakat kısa sürede gelişmemizi sağlayan siz değerli takipçilerimiz.

Bildiğiniz üzere 2017 yılında birden fazla marka birden fazla telefon üreterek bizlere sundu fakat bunların hepsine aynı açından bakarsak hata yapmış oluruz. İşte şuan yazdığım makalede hem samimi olacağım hem de objektif davranarak sizlere açıklayacağım.

Günümüz teknolojisiyle aranız ne kadar iyi bilemem ama sizinde bildiğinizi düşündüğüm en azından fikrinizin olduğunu sanıyorum. 2017 Son çeyreğin gerçekleşen fuarlar, havamıza hava kattı. Açıkçası bana göre en iyi patlamayı ve en çok beklenen telefon olarak ilk sıraya Apple’dan iPhone X koymamız gerektiğini düşünüyorum. Apple iPhone 9 çıkarmak yerine neden iPhone X’e geçti araştırdığım birkaç bilgi ve kendi verilerimden yola Apple, kuruluşunun 10. yılına özel bir telefon çıkaracağından dolayısıyla iPhone X geçiş yaptı, iPhone X‘e geçmesinin nedenleri birden fazla.

Samsung‘un da pasta da payının olmadığını söylememek olmaz. Samsung’a geçecek olursak, Samsung Note 7 faciasından sonra Note 7 yarasını öyle birşey yapmalıydı ki sanki öyle bir telefon çıkarmamış ta öyle bir olay olmamış gibi nasıl yapacağını hesaplıyordu. Gerçekten de bunu başardığını Samsung S8, S8+ ve Note 8’den anlamak gayet basit.

Seneye damgasını vuran diğer bir markanın da Xiaomi diyebiliriz. Xiaomi çıkardığı modeller arasında en çok beğendiğimiz; Xiaomi Mi Mix ve Mi Note 2 oldu. Bu modellerden Mi Mix dikkat çekici hatlarıyla gözleri üstüne topluyor.

Akıllı Saat Klasmanına geçecek olursak,

Akıllı saatler, özellikle Apple Watch’un ciddi bir satış başarısı yakaladığını son senelerde görüyoruz. Akıllı saatler zaten yetenekliler ve 2017 yılında, mevcut yetenekleri daha da iyi yapabilecek şekilde donattılar

16-12/30/apple-watch.jpg

Fakat akıllı saatlerde göreceğimiz en büyük yenilik, yazılım tarafında olacak. O da pil ömrü! Bakalım 2017’de üreticiler pil sorunu için gerçekten günlük hayatta kullanımı en az 2, 3 güne çıkartacak çözümler üretecek mi merakla bekliyoruz.

Eğer daha fazla böyle gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen takipte kalın!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Oğuzhan ERÇELEBİ

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

Leave A Reply