Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Android 8.0 Oreo Güncellemesi Google Pixel ve Nexus için Başladı

Google ’ın geçtiğimiz gün New York ’ta düzenlediği etkinliğiyle birlikte resmi duyurusunu gerçekleştirdiği Android 8.0 Oreo sürümü için ilk güncellemeler yayınlanmaya başlandı. Google imzası taşıyan Google Pixel ailesi ve bazı Nexus cihazlar için Android 8.0 Oreo sürümü yayınlandı.

Ayrıca Okuyun: Android ’in Yeni Sürümü “Android 8.0 Oreo” Olarak Açıklandı!

OTA üzerinden yayınlanan güncelleme Google Pixel, Google Pixel XL, Google Pixel C, Nexus 6P, Nexus 5X, ve Nexus Player cihazları için mevcut durumda indirilebiliyor ancak yoğunluk nedeniyle kullanıcılar bazen güncellemeyi yüklemekte güçlük çekebiliyor.

Android One kapsamındaki cihazlar için ne zaman yayınlanacak?

Aralarında General Mobile ’ın da bulunduğu Android One üreticilerinin akıllı telefonları için Android 8.0 Oreo güncellemesinin ne zaman yayınlanacağı net olarak bilinmiyor ancak tahminlere göre sadece birkaç hafta içinde Android One cihazları için yeni güncelleme yayınlanacak.

Ayrıca yakın zamanda üçüncü parti Android üreticileri için de Android 8.0 Oreo güncellemesinin tarihlerinin açıklanması ve amiral gemisi Android telefonlar için güncellemenin iki ay içinde yayınlanması bekleniyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Leave A Reply