Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Apple nakit para birimini kırdı!

Bildiğimiz bir şey olmasına rağmen şuanda en zengin firma olan Apple bir rekor daha kırmayı başardı. Apple’ın büyükçe bir miktarda olan nakit parası bu çeyrekte de yüzde 13 artmasıyla birlikte şirketin nakit para birimi de arttı.

Geçtiğimiz çeyrekte 256.8 milyar dolar nakit paraya sahip olan Apple bu çeyrekteki artışla 261.5 milyar dolara sahip oldu.

Apple nakit para birimi ile ilgili görsel sonucu

Apple bu parayı kullanabilirse büyük olarak bildiğimiz Oracle şirketini satın alabilir üstüne de 60 milyar dolarının da artacağını belirtelim. Oracle’nin yanında Wal-Mart veya AT & T’yi satın almak için de gücünün yettiğini ekleyelim.

Tim Cook, analistlere yaptığı açıklamada, CNBC’nin Jim Cramer tarafından ilk kez bildirilen ve eğitim gibi Amerikan kaynaklarına yatırım yapan Apple’ın ABD’deki gelişmiş imalatına 1 milyar dolar yatırım yaptığını söyledi. Apple üçüncü çeyrekte yüzde 63’lük bir temettü de beyan etti.

Buna rağmen, hissedar Ross Gerber, Gerber Kawasaki, Apple’ın akıllı bir anlaşmayla mutlu olacağını da ekledi.

Ayrıca buraya tıklayarak ta Fifa 18’in Oynanış Videosuna ve Fifa 18 ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Oğuzhan ERÇELEBİ

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

Leave A Reply