Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Apple iPhone cihazlarının bataryası LG üretecek.

Gündeme iPhone 8 ile oturan Apple bizi şaşırtacak bir hamle daha yaptı. Apple Artık gelecek olan diğer telefon modelleri üzerinde değişik planlar kuruyor.

2018’den sonraki çıkacak olan telefon modellerini LG’nin de payı olacak.  Aslında da Apple batarya konusunda da birden fazla firmayla anlaşarak çıkarıyor. The Korea Economic Daily‘e göre gelecek olan diğer telefon modelinde bataryayı LG üstlenecek.  Bundan önceki bataryalarda birden fazla firmayla çalışan Apple diğer bir söylemle artık tek olarak LG ile çalışacak.

Apple bataryası LG’nin elinde!

Ming-Chi Kuo’ya göre iPhone 8 bataryası L şeklinde olacağı yönünde.  Ayrıca iPhone 8 bataryasının 2700 mAh olacağı yönünde duyumlarımız da yine bu firmadan oldu.  Bu mAh gücünün OLED ekrana güvenli yetecek. Bunun yanında uzun bir pil ömrü deneyimi de sunmuş olacak.

Gene LG kapasitesini artırmak için çok çaba sarf ettiğini söyleyen The Korea Economic Daily, LG’nin azımsanmayacak kadar büyük yatırım yaptığını da yazdı.

LG sadece Apple ile işbirliğin de bataryayla sabit kalmak istemiyor. Batarya’nın yanında ekranını da LG üretmek istiyor.  Ekranını da üretmek için ek olarak çaba sarf ediyor LG.

Ayrıca raporda bizlere gelecek yıl iPhone 9 isminin kullanılması iPhone 9 modelinin de geleceğini bildiriyor. iPhone 8’deki L şeklinde pilin mevcut kalacağını fakat daha iyi bir batarya deneyimi sunacağını da raporda bizlere belirtmişler.  Hızlı şarj özelliğinin de LG ile birlikte geleceğini ekleyelim.

Yeni kurduğumuz forum sayfamıza lütfen giriş yapmayı unutmayın. Buraya tıklayarak foruma girebilirsiniz! 

Ayrıca forumumuza üye olmak için de buraya tıklamanız yeterli!

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Oğuzhan ERÇELEBİ

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

Leave A Reply