Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ASUS’un Windows Mixed Reality sanal gerçeklik gözlüğüne dair

 
ASUS, Windows Mixed Reality sanal gerçeklik gözlüğünü IFA 2017’de tanıttı. ASUS, bu MR’ın benzersiz olması için uzun zamandır çalışıyordu ve sonunda ASUS MR, IFA 2017’de kullanıcılarla buluştu.
 

ASUS Windows Mixed Reality’nin Teknik Özellikleri

ASUS bu gözlüğe benzersiz olması için rakiplerinden farklı olarak tasarımsal anlamda geometrik desenlere sahip bir tasarım kullanıyor. Böylece gözlüğün daha şık görünmesi sağlandı. Aynı şekilde, ASUS’un gözlüğü rakiplerine göre çok daha hafif. Şirket sanal gerçeklik gözlüğüne antimikrobiyal yastık eklemeyi de ihmal etmiyor.
 
Gözlük, ön yüzeye monte edilen iki kamerayı kullanan dahili izleme özelliğine sahip. Gözlüğün en önemli özelliği ise daha az oyun odaklı, dokunmatik yüzeyli, Windows tuşlu bir ekrana sahip olması. Baş parmağınızla ekranı kontrol ederken diğer parmaklarınız el çubuklarına komut verebilecek. ASUS, MR’ın hem oyun hem de iş amaçlı kullanılabileceğini söylüyor.
 
 
Ayrıca Bkz.iPhone 8’in sahip olmasını beklediğimiz özellikleri ve satış fiyatı 
Dış yüzeyde ise havadaki denetleyicilerin yerini bulmak için kullanılan 32 küçük LED’den oluşan bir yer bulacaksınız. Ancak ellerinizi gözlüğün görüş alanından uzaklaştırmanıza rağmen izleyiş oldukça stabil kalıyor.
 
ASUS Windows Mixed Reality, Steam’in VR oyunları ile uyumlu olacak. Son olarak cihazın 449 Euro’ya satışa sunulacağını söyleyelim ve sizleri ASUS MR’ın görüntüleriyle baş başa bırakalım.
 

 

teknolize.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

İstanbul'da yaşayan boş vakitlerinde kitap okuyan aynı zamanda webmaster'lık yapan birisiyim :)

Leave A Reply