Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Batman: The Enemy Within indirmeye sunuldu

Hikayeye ortak olma şeklindeki oyun türü ile tanıdığımız Telltale Games imzasını taşıyan Batman: The Enemy Within indirmeye sunuldu. Oyun Batman: The Telltale Series ’i kaldığı yerden devam ettiriyor.

 

Anlatım güzel
 

Yeni oyunda Gotham şehrinin Riddler bulmacaları ile karşı karşıya kaldığını görüyoruz. Bunun üzerine Joker ve acımasız federal bir ajan eklenince Batman hiç de kolay olmayan ittifaklar kurmak zorunda kalıyor.

 

Ayrıca Bkz.Stranger Things oyunu indirmeye sunuldu

Oyunda hikaye sizin seçimlerinize göre ilerliyor. Bazen repliklerde seçim yaparken bazen de düşmana saldırı pozisyonunu seçiyorsunuz. Buna göre de hikayeyi şekillendiriyorsunuz. Bazı noktalarda süre kısıtlaması olduğu için doğru karar vermeniz gerek. Aksi takdirde Batman veya müttefiki ölüyor ve bölümün başına geri dönüyorsunuz.

 

Telltale bilindiği üzere ücretli oyunlar sunuyor. Batman: The Enemy Within de ücretli ancak ilk bölüm hediye edilmiş. Riddler ’ın bir gazinoyu bastığı hikaye tatmin edici derecede uzun sürüyor. Başarılı görsel efektlerle donatılan oyunun ikinci hikayesi 17.99TL. İlerleyen aylarda 3 hikaye daha satışa sunulacak.

 
Batman: The Enemy Within: Google Play II App Store

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Teknolize Haber Editörü

Teknolize.com’da haber editörü / Webmaster and Editor

Leave A Reply