Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bose ’den Google Assistant destekli kulaklık

Google ’ın dijital asistanı Google Assistant farklı segmentlerde karşımıza çıkmaya devam ediyor. Masaüstü hoparlörlerde sıkça yer almaya başlayan asistanın şimdiki durağı ise kulaklıklar oldu.

 

Sektörde ilk

 

Google ve Bose işbirliği ile ortaya çıkan QuietComfort 35 II, Google Assistant destekli ilk kulaklık modeli olma özelliğine sahip. Bose ’nin güçlü ses özelliklerini bünyesinde barındıran kulaklığı özel bir Google Assistant tuşuna sahip. Sol taraftaki bu tuşa bastığınız zaman telefon ekran kilidinde olsa bile Google Assistant ’a erişebiliyorsunuz. Ayrıca entegre mikrofon da komutların anlaşılması adına üst düzey hassasiyete sahip.

 

Ayrıca Bkz.Razer yeni mobil cihazını yıl sonunda tanıtacak

Kulaklık ayrıca özel bir ses arayüzüne sahip. Bu sayede mesaj bildirimlerini algılayabiliyor. Kullanıcıya sesli olarak kimden geldiğini söyleyen arayüz, tuşa tek bir basış ile mesajın içeriğini okuyabiliyor. Ayrıca tuşa uzun bastığınızda cevap da verebiliyorsunuz. Bu arayüz sol tarafta Siri asistanını atayabileceğiniz ses tuşu için de geçerli. Bu bakımdan hem iOS hem de Android kullanıcıları tercih edebilir.

 

QuietComfort 35 II bunlar dışında üst seviye gürültü önleme teknolojisi, ses performansı ve 20 saate kadar kullanım ömrü gibi özelliklere sahip. Kulaklığın fiyatı ise 350$ olarak belirlenmiş. Bir önceki versiyon ülkemizde 2000TL civarındaydı.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Teknolize.com'da haber editörü / Webmaster and Editor

Leave A Reply