Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Yeni yayılan sızıntı Apple’ın özelliğini açığa çıkarabilir.

Apple yeni tasarım değişikliğine en son iPhone 6 ile yani 3 sene önce gitmişti. Apple bu telefonunda tasarım değişikliğine gitmesi rakiplerinin alıcılarını da kendi telefonu üzerine çekmişti.  2014 yılında iPhone 6 ve iPhone 6 + satışa sunan Apple sürekli olarak bir tasarım değişikliği yapmayarak özelliklerini ve cihaz üzerinde genel hatlara ufak değişiklikler ekleyerek iPhone 7 Plus’a kadar getirdi.

Apple son olarak daha da eskiye giderek model olarak 2012’ye kadar indi. Cihaz iPhone SE’yi bizlere sundu. Genel tasarım olarak iPhone 5 ve 5S gibi de olsa özellikleri olarak iPhone 6 ve iPhone 6S’den farkı yoktu. Cihazın amacınında büyük ekran sevmeyenlere güzel özellikte küçük ekranda daha iyi etkileşim sunabilmek olduğunu söyleyelim.

Apple iPhone 8 cihazında da genel bir değişikliğe gitmesi gerçekten bir çok kez gündem konusu oldu. Bir çok web sitesi iPhone 8 üzerinden değişik değişik başlıklar atarak hemen hemen aynı haberi sunması haber sağlayıcı için iyi olabilir fakat okuyucular için gerçekten de dehşet bir durum diyebiliriz. Apple, iPhone 8 Hakkında sızıntılar gelmesine rağmen bir sızıntıyı doğrulamaması veya daha başka birşey yapmaması bu konuya olabildiğimizce yazı yazabilmemizi sağlıyor.

Cihazın yeni yeni sızıntıları azımsanmayacak kadar bir kitle tarafından büyük bir ilgi görüyor. iPhone 8 hakkında birçok yalanlar ve dedikoduların olması da ortalığın karışmasına daha da yardımcı olmakta. Apple üzerinde daha doğrusu iPhone 8 üzerinde gerçekleşen haberleri hemen öğrenmemiz gerçekten güzel.

Apple’ın daha geç olarak görmediğimiz Haziran ayında raporunda cihazın siyah renkte de geleceği imkanlar arasında. Beyaz rengin iPhone 8 ile gelmemesi iyi mi olur kötü mü olur o sizin düşünceniz ve görüşünüz olacak fakat bizce 2 farklı renk seçeneğinin olması Apple için birşey kaybettirmeyecek ayrıca ek özellik olarak gösterebileceğini de söyleyelim. Ama Apple’ın bunun gibi değişik uygulamalarına da ayrıca imza atması projenin gerçekleşmesinin imkan dahili içerisinde olduğunu belirtelim.

Ek bilgi olarak ta Eylül’de çıkacak olan iPhone 8 telefonunun yanında yeni olarak gelen iPhone 7 ve 7 Plus’ı da görebileceğiz.

Bura tıklayarak ta Apple Sanal Asistanı Sri’nin de rol aldığı filime ve içeriğine ulaşabilirsiniz!Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Oğuzhan ERÇELEBİ

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

Leave A Reply