Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ünlü Komedyen Cem Yılmaz sosyal medyayı bıraktığını açıkladı.

Bildiğiniz üzere sosyal medyayı aktif şekilde, düzenli olarak paylaşımlar yapan Cem Yılmaz artık paylaşım yapmayacağını duyurdu.

Şuna da bir açıklık getirirsek Cem Yılmaz’ın sosyal medyayı kullanamadığı için bırakmadı. Kullanamamayı geçtim çok popüler bile oldu. Cem Yılmaz, Instagram ve Twitter’da paylaşım yapamayacağınıda platformun adını belirterek kesinleştirdi.

Çoğu zaman takipçileriyle arkadaşmış gibi davranması onu biraz mutlu birazda huzursuz ediyor. Cem Yılmaz sosyal medyayı kapat sebepleri arasında kendisine gelen kendisininde belirttiği insanüstü mesajların gelmesinden rahatsız olduğunu bildirerek kamuoyunu aydınlattı.

Ünlü komedyen tamamıyla da hesaplarını kapatmadı. Nasıl Yani?

Cem Yılmaz bildiğiniz üzere birçok konferanslara ve etkinliklere katılmakta bundan dolayı katılacağı etkinlikleri bu platformlardan duyurduğu için tamamıyla kapatmadı. Sadece paylaşım yapmayacağını bize iletti.

Twitter’da azımsanmayacak kadar takipçiye sahip olan Cem Yılmaz’ın twitter üzerindeki takipçi sayısının 12.5 milyon kişi dolaylarında. Instagram’da da artık kolay kolay milyon takipçi ulaşmayı instagram tarafından zorlu olduğu için gene az sayılmayacak kadar da instagram’da takipçisi olduğunu belirtelim. Ünlü komedyenin Instagram’daki takipçi sayısınında 2 milyon civarı olduğunu belirtelim.

Bu kadar takipçi sayısına ulaşmış hesapları kapatmamasının sebebinin de üstte söylediğim gibi düzenleyeceği veya düzenlenen etkinlikleri duyurucağı sebebi olabilir.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Oğuzhan ERÇELEBİ

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

3 yorum

Leave A Reply