Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Facebook’a yeni özellikler geliyor. Facebook Wi-Fi bul, Keşfet gibi özelleri ekliyor.

 

Evet yanlış duymadınız Dünya’nın en büyük sosyal platformu olan Facebook’a yeni yeni özellikler geliyor. Facebook bu özellikleri diğer rakiplerinden de esinlendğini de ekleyeyim.  İlk olarak Facebook bu özelliği sadece Beta üyelerine sundu. Facebook’tan sonra en çok kullanılan İnstagram’da bildiğimiz üzere Keşfet özelliği var yani takip ettiğimiz kullanıcıların paylaştığı veya ilgimize yakın gönderiler üst sıralarda bizlere gözüküyordu. Facebook’ta bu projeyi gerçekleştirmek istiyor.

Facebook’a gelen bu yeni özellikte de uygulamanın sağ alt köşesinde ana sayfa ve keşfet diye bir bölüm bizi karşılıyor.  Uygulamanın üzerinde parmaklarımızla sağ veya sol tıklayarak’ta ana ekran veya keşfette istediğimizi bulabiliyoruz.  Facebook’un yeni olan diğer bir özelliği ise Wi-Fi bul özelliği. Wi-Fi bulma özelliği Android ve iOS’a sunuldu. Bu özellik sayesinde ulaşım, seyahat vb koşullarda hücresel verinin yetersizliğinde işimize yarıyor.  Ücretsiz olan en yakın ağa bağlanma özelliğini getiriyor yani.

Wi-Fi bul özelliğine ise uygulama içerisinde üst kısımdan Daha fazla kısmından Wi-Fi bul seçeneğine tıklayarak ulaşabilirsiniz!

Facebook’a gelen diğer bir özellik ise Gruplara gelecek. Gruplara alım konu hakkında bir bilgiye sahip olmayanlar için kolay olmayacak. Facebook içerisinde en çok kullanılanlar arasında yer alan özellik olan Grup’ta Grup yöneticileri üye alımı sırasında yeni gelecek olan kullanıcılara soru yöneltme şansına sahip olacak.  Ayrıca buna ek olarak ta bilmediğimiz daha birçok özelliğinde geleceğinin ışığını facebook bize bildirdi.

İnternet üzerinden kolay para kazanmak için buraya tıklayın.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

Leave A Reply