Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
FIFA 18, Süper Lig Takımları ve Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor

Bildiğiniz gibi Electronic Arts ’ın sevilen futbol oyunu FIFA serisine uzun bir aranın ardından FIFA 17 ile birlikte Türkiye Süper Ligi ve Türkçe dil desteği eklenmişti. Hal böyle olunca da FIFA 17, ülkemizde en çok satan oyunlardan biri olmayı başarmıştı.

Her ne kadar Electronic Arts, FIFA serisinde Türkiye ligine yer vermek istese de lisans anlaşmaları nedeniyle bu yılki FIFA 18 ’de de Türkiye liginin olup olmayacağı merak konusuydu. Nihayet oyunun çıkmasına kısa süre kala EA Sports, FIFA 18 ’de de Türkiye Süper Ligi ve Türkçe dil desteği olacağını açıkladı.

Bu sayede tüm dünyadaki FIFA 18 oyuncuları, Türkiye Süper Ligi ’ndeki tüm takımları eksiksiz bir şekilde oynayabilecek ve oyunun tüm alanlarında ligteki takımları tercih edebilecek. Aynı zamanda ligteki tüm oyuncular da FIFA 18 ’de yer alacak.

Elbette FIFA 18, Türkçe dil desteğine sahip olsa da ne yazık ki bu destek sadece menü çevirisiyle sınırlı. Yani FIFA 18 ’in arayüzündeki tüm alanları Türkçe olarak görüntüleyebileceğiz ancak oyunda Türkçe spiker bulunmayacak.

FIFA 18, 29 Eylül ’de raflardaki yerini alacak.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Leave A Reply