Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Sadece Fifa oynayanlarının değil tüm oyunseverlerin beklediği Fifa 18’in Oynanış Videosu Geldi!

Oyuna önceki yıllara göre pek bir şey katılamamış olarak görüyoruz. Fifa 18’in oynanış videosuyla birlikte hepimize bir heyecan geldiğini söylemekte mümkün.

ElectronicArts’ın bu yıl en çok beklenen oyunu olan Fifa 18 20 dakikalık bir oynanış videosu geldi. Video’da 2vs2 şeklinde olmak üzere Real Madrid’e karşı Real Madrid takımlarının mücadele ettiğini de görüyoruz.

Bize aktarıldığı kadarıyla o içerisinde gerçekleşen hata çözümlemeleri ve grafik iyileştirmelerinin yapıldığı her ne kadar söylense de aman aman bir farkı oynanış videosundan ve elimize ulaşan diğer bilgilerden de söyleyebiliyoruz.

Hangi platform üzerinde oynandığı da tartışma konusu olurken video da tahminlerimize göre PS4 Pro ile oynandığını düşünüyoruz. Çünkü oyunun yeni bir platformla çıkacağı haberini paylaştığımız önceki haberlerde de söylemiştik.

Ayrıca Fifa 18’de yeni bir çalımında geleceği elimize ulaşan haberler arasında. FIFA 18, 29 Eylül 2017’de PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One’da yayınlanacak. Oyunun Türkiye satış fiyatlarınında;

  • PS4 FIFA 18 Standart Sürümü: 269 TL
  • PS4 FIFA 18 Ronaldo Sürümü: 309 TL
  • PS4 FIFA 18 İKON Sürümü: 329 TL
  • PS3 FIFA 18 Standart Sürümü: 259 TL

Üstteki fiyatlarda oalcağını söyleyelim.

Ayrıca buraya tıklayarak ta Online Kafa Topu Çekilişine Katılabilirsiniz!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Oğuzhan ERÇELEBİ

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

Leave A Reply