Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Galaxy Note 8’e 4K çözünürlükte 60 kare/saniye video çekim özelliği gelebilir

Apple’ın yeni iPhone 8, 8 Plus ve iPhone X modelleri saniyede 60 kare 4K video kaydı yapabilirken, bir aydan daha kısa bir süre önce tanıtılan Samsung Galaxy Note 8, saniyede 30 kare 4k çekim kapasitesine sahip. Ancak bu durum yakında değişebilir görünüyor.
 

Ayrıca Bkz.Nokia 2’nin görüntüleri ortaya çıktı

Samsung, web sitesinde Note 8’in saniyede 60 kare 4K video kaydı yapabildiğini duyurdu ancak şu anki telefonun 4K çözünürlükte 30 kare/saniye video çekimi yapabildiğini biliyoruz. Yukarıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi şirket Galaxy Note 8’in saniyede 60 kare 4K UHD çekim yapabildiğini vurgulamış durumda.
 

Saniyede 60 kare 4K çekim etkinleştirilecek mi?

Ancak söylediğimiz gibi, şu anda telefon 30 kare/saniye çekim yapma kapasitesine sahip ve bu da Samsung’un web sitesindeki açıklamanın yanlış olup olmadığı konusunda merak uyandırmış durumda. Öte yandan 60 kare/saniye desteği Samsung’un henüz telefonda etkinleştirmediği biz özellikse kısa süre sonra bir güncelleme yayınlanabilir.
 
PhoneArena, Note 8’in kamera özelliklerini iyileştirecek bir güncellemenin yayınlandığını ancak bunun video özellikleriyle alakalı bir yenilik getirmediğini söylüyor. Yani güncellemenin 60 kare saniye kayıt özelliğini etkinleştirmesi söz konusu olmamış. Her halükarda Samsung’un kısa süre içerisinde bir açıklama yaparak bu karışıklığı gidermesi bekleniyor.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Gizem Ortanca

sosyal medya’la haşir neşir social girl

2 yorum

Leave A Reply