Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Google Pixel 2 Hakkında Açıklanmayan Bazı Bilgiler! (Fiyatı-Çıkış Tarihi)

Google’ın uzun bir uğraştan sonra çıkaracağı ve hala piyasaya sürmediği Google Pixel 2’ internete sızdırılan özelliklerini sizlere derleyeceğim!

Öncellikle bu cihaz 3 model olarak satışa sunulacak. Google daha önceki telefonlarında sadece 2 çeşit olarak piyasaya sürmüştü. Bu Google Pixel 2’ nin çeşitleri şöyle olacak: Google Pixel 2XL , Google Pixel 2 XXL ve son olarakta Google Pixel 2 XXL adlı cihazları satışa çıkaracaktır.

İlk başlarda hedeflenen noktaya ulaşamayan Google firması piyasaya sürdüğü telefonların problemlerinden dolayı ulaşamamıştı. Fakat yeni gelecek olan cihazlarda yani Google Pixel2 modelinde böyle bir sorunların olmayacağı hakkında bilgi edindik.

İnternete düşen verilere göre orta düzeydeki Google Pixel 2 XL’ın ekran boyutunun 5.6inç olacağı ve 2560×1312 piksel gibi bir çözünürlüğe sahip olacak.

Bu inç sayısı ve piksel çözünürlüğü ile LG’nin G6 modeline çok benzediğini söylemek mümkün.

İşlemci olarak Snapdragon 835, 4GB bellek 128 GB hafıza kullanıldığı görülüyor. Ama satışa farklı bir model olarak Snapdragon 836 ilede çıkarılabilir!

https://www.youtube.com/watch?v=aQyMak5MnBo  

Yukarıdaki videodan↑ ↑ ↑Google’ın tanıtmış olduğu ilk Google Pixel Telefonunun tanıtım videosu izlemek isteyenler video link’ine tıklayıp izleyebilir.

Sitemizde istediğiniz bir değişiklik veyahut önerileriniz varsa lütfen bize bu gönderinin altına yazın veya email adresmize yazmayı unutmayın eğeri haberi beğendiyseniz paylaşmayıda unutmayın sizleri seviyoruz!

email adresim: oguzercelebi@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz!

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Oğuzhan ERÇELEBİ

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

Leave A Reply