Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

GTA Online’dan elde edilen gelir yüzdesi %72 oranında arttı. Ayrıca GTA Online’dan kazanılan para ise şirketin değerini artırdı.

 

gta online ile ilgili görsel sonucu

17 Eylül 2013’te Rockstar Games’in çıkarmış olduğu GTA 5 oyununun multiplayer modunu da 1 Ekim 2013’de sunmuştu.

2013’ten günümüze konsollarda dahil olmak üzere Rockstar Games’in en çok satışı yapılan oyun olmayı başardı. GTA Online ile Rockstar Games iyi ivmeyle yükselişe geçti.

GTA 5 Online’dan Kazanılan Gelirler %72 Oranında Arttı!

Oyunun çıkışından 4 yıl geçmesine rağmen GTA 5 Online’dan elde edilen kazanç geçen seneye göre çok daha fazla oranda artış gösterdi.

Take-Two Interactive ise bu büyümenin sebebinin tüketicilerin tekrarlayan mikro ödemeleri olduğunu belirtti. Yani Grand Theft Auto: Online içerisinde satışa sunulan Shark Cash Card.

Bu kartlar, 100.000 dolar ile 8.000.000 dolar arasındaki GTA Online para miktarını, gerçek para birimi olan 5 dolar ile 120 dolar arasında satışa sunuyor.

Tabi bir Shark Cash Card geliri, yeni bir oyun parasını da geçiyor. Zaten bu yüzden Grand Theft Auto 6‘nın da çıkış tarihi uzadı.

17-08/04/maxresdefault.jpg

Ayrıca oyunun bu kadar günümüze kadar elde edilen kazançların sebebinin ise DLC’lerin gelmesi oluyor. Yeni yeni görevlerin gelmesi oyuncuların oyuna bağlı kalmasına neden oluyor.

Buraya tıklayarak ta yeni gelecek olan GTA serisine babası GTA 6’nın sistem gereksinimleri ve özelliklerine ulaşabilirsiniz!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Oğuzhan ERÇELEBİ

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

Leave A Reply