Facebook
Instagram
Twitter
Youtube

Hakkında

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Teknolize.com HAKKINDA

Teknoloji ve oyun ile gündelik hayata ilişkin inovasyon bilgileri paylaşımı sitesidir.Oğuzhan ERÇELEBİ tarafından kurulmuştur. Teknolize.com sitesi kuruluş tarihi olarak 2011 yılında sizlerle ilk olarak tanıştı.

Amacı insanları aydınlatmak, bilgilendirmek, olan bir site. Şimdi teknolize.com elemanları hakkında bahsedelim.

Oğuzhan Erçelebi

Oğuzhan Erçelebi, şuan 17 yaşında Gaziantep’te Lisede okuyan teknoloji hakkında teknolize.com’un sahibi olarak güncel bilgiyi ve blog paylaşımı yapmayı seven fanatik Galatasaray’lı fakat diğer takımlara da saygı olan bir kişi. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyor. Oğuzhan Erçelebi, boğa burcu sarışın bir dış görünüşe sahip. Yazılımcılık’tan da anlıyor. Her türlü yeni bilgiye açık. Değişik fikirlere saygılı vatanını milletini seven fedakar, kendi ve diğer insanları mutlu etmekten hoşlanır.

Yazarlar:

Cem Kaan Uğur

Cem Kaan Uğur, 17 yaşında Antalya’da yaşıyor. Lise’ye devam eden yazarımız Cem Kaan Uğur’un ileri düzeyde ingilizce, Rusça biliyor. Cem Kaan, inatçı bir kişiliğe sahip. Tam olarak oyun ve yakın teknoloji ile ilgilendiğinide aktarayım. Cem Kaan, vakitlerini teknolize.com’da yazı paylaşarak, oyun oynarak, kitap okuyarak ve yabancı arkadaşlarıyla gezerek geçiriyor.

Murat Erçelebi

Murat, 27 yaşında mimar ve 2 çocuk babasıdır. Murat, kendine ait bir mimarlık ofisi olduğunu ve Gaziantep’te yaşımını sürdürdüğünü söyleyeyim. Murat, arda kalan vakitlerini ofisinde websitemizde yazarlık yaparak geçiriyor. Ayrıca kendine ait websitesi de var.

Site Yazılımcısı:

Aziz Gunal

Websitemizin yazılımcılık kısmıyla uğraşan Aziz, şuanda 25 yaşında. İleri düzeyde yazılımcılık yaptığını bunuda üst düzey ayrıca bir yerde çalıştığını söyleyerek ispatlayabilirim. Aziz’de boş vakitlerini bilgisayar karşısında öldürmeyi seviyor. Ayrıca Aziz’inde kendine ait sitesi olduğunu söyleyelim.

Bizlere facebook, twitter ve instagram hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.