Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hayatımızda aniden karar verdiğimiz durumlar zarar mı ettik?

Hayat bazen anlık bazen ise planlanarak gerçekleştirdiğimiz şeylerden ibaret diyebiliriz. Hayatımızı güzelleştiren kimi zaman ise kötüleştiren bir etmeninde karar vermek olduğunu söyleyebilirim.

Web sitemizde sadece teknolojiye yönelik içeriklerin dışında bu tarzda kişisel düşüncelerimi içeren blogların da olacağını ekleyeyim. Hayatımızda her zaman bir maraton içerisinde olduğumuzu da bilmemiz bizi geleceğe daha emniyetli daha güçlü hazırlanmamızı sağlar. Örneğin benden devam edecek olursak, henüz daha 17 yaşında olsam da sizi yazılılarımdan yola çıkarak destek verebilirim.

İlk yazılımdan düşük alsam da eğer ki ders çıkarırsam diğer sınavdan yüksek alabileceğimi biliyordum ve gerçekten de öyle oldu. Konunun özüne dönecek olursak ta yol başlamadan önce kafamızda bir plan varsa ve onu gerçekleştireceğimize inanıyorsak önümüze hangi engel gelirse gelsin onu yapabiliriz.

Bana göre ani kararlar bazen refleksi ve bazende mecburi olmak üzere 2’ye ayrılır. Ani kararlar genellikle çok ta önemli olmayan şeylerin için verilebilir ama mecburi kararları daha ciddiye alarak verdiğimizi söyleyebilirim.

Telaş etmek, acele davranmak bizi genel itibariyle hataya sürükleyecektir. İnsanlar sizi aa ne kadar da sakin bir insan o her zaman iyi karar verir şeklinde hatırlamasını sağlamak sizin elinizde.

Umarım bugünkü blogumla sizlere birazda olsa samimiyetimi göstermiş olmuşumdur. Peki sizin de ani verdiğiniz kararlar oldu mu olduysa bizimle yorum yaparak paylaşabilirsiniz…

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Oğuzhan ERÇELEBİ

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

Leave A Reply