Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

HTC U11 için yeni bir güncelleme yayınlandı!

HTC`nin yeni amiral gemisi U11 için yayınlanan yeni güncelleme ile bazı yeni özellikler eklendi.

Haziran ayında tanıtılan ve satışa sunulan HTC U11, özellikleri ile herkesi şaşırtıp diğer amiral gemileri ile yarışmayı başarabildi.

HTC Tayvan‘ın Facebook hesabı üzerinden duyulan yeni güncelleme ile birlikte HTC U11, 1080p Full HDçözünürlükte 60 fps video kayıt desteği ve Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip oldu

Ayrıca Gelen Güncellemeyle İlgili Olarak:

HTC Tayvan’ın Facebook hesabı üzerinden dağıtımına başlandığı açıklanan güncelleme ile birlikte HTC U11, 1080p yani Full HD çözünürlükte 60 fps video kayıt desteği sunmaya başlıyor.

 
Bunun yanı sıra Google’ın Ağustos ayı güvenlik yamalarına ev sahipliği yapan güncelleme ile birlikte, cihaz düşük güç tüketimine rağmen çok daha iyi bir performans sunan Bluetooth 5.0 teknolojisi ile uyumlu hale geliyor.

Gelen yeni güncellemeyle beraber cihazın yan taraflarında sıkılma işlevi ile komutlar verebilmenize olanak sağlayan Edge Sense özelliği için bir yenilik maalesef yok. Güncellemenin boyutu ise henüz belli değilken ilk olarak Avrupa’da ve ardından diğer ülkelere yavaş yavaş dağıtılması bekleniliyor.

Ayrıca buraya tıklayarak ta HTC U11 Bükülmeyen telefon ile ilgili habere ulaşabilirsiniz!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Teknolojik cihazları kıyaslama gurusu

Leave A Reply