Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Çok beklenen telefon olan iPhone 8 hakkında yeni sızan görseller telefon hakkında bize birazda olsa bilgi veriyor.

Her zamanki gibi cihaz Apple’ın diğer cihazları gibi tasarımı sade bir şekilde bizleri karşılıyor.  Kamera, Hoparlör, Sensör telefonun üst kısmında yer almakta.

iPhone 8’i özel kılacak en önemli şeyin Apple bu yıl 10.yılı olması. Cihaz’da diğer iPhone modellerine göre en belirgin farkında baştan aşağıya ekranla kaplı olması.  Artık tasarım konusunda kesinleşen özelliklerin olduğunu söyleyelim. Diğer detaylarda ise telefonun genelindençok özel ve ayrıntı özellikleri işleniyor.  Daha yeni yayımlanan render’da da cihazın kamera, sensör gibi özelliklerinin yerinin belirlenmiş olduğunu görüyoruz.  Forbes tarafından paylaşılan görüntüler arasında iOS denetim merkezi sorunsuz olarak çalışması için üst kısımada eklendiğini görüyoruz.

5.8 inçlik bir ekrana sahip olacak ve yanında da çerçevesinin de 4 tarafında da 4 mm’lik çerçeveler bulunacak. Cihazın ön görünümün gayet hoş bir tasarım ile alıcılarını meraklandırıyor. Cihaz hakkında ulaşmadığımız bilgi arasında sırra kadem basmış olan parmak izi okuyucuyla ilgili bilinen bir şey yok ortada. 

Ancak parmak izi okuyucunun olabileceği yerin güç düğmesi olabileceği konuşuluyor. Apple’ın çok fazla gereksiz tuş barındırmayacağını belirtmesi güç düğmesinde parmak izi okuyucusu olması ihtimalini artırmakta.  Güç düğmesinde parmak izi okuyucunun olma ihtimalini artıran diğer bir unsurunda güç düğmesinin varsayılandan daha büyük olduğu gerçeği var.

Bildiğimiz üzere Apple parmak izi okuyucusundan daha çok yüz tarama sistemine daha fazla önem vermekte.  Apple yüz tarama sistemini de ileri ki cihazlarında kullanabilir.

Ayrıca Apple’ın bile satın almaya gücü yetmeyecek şirketleri de araştırdık buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Oğuzhan ERÇELEBİ

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

Leave A Reply