Facebook
Instagram
Twitter
Youtube

Künye

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Künye

Teknolize.com hakkında:

İmtiyaz Sahibi / Grantee:

Teknolize.com Teknoloji ve Haberler Yayın Direktörü: 

Murat Erçelebi – murat@teknolize.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief:

Oğuzhan Erçelebi – oguzhan@teknolize.com

Gece Vardiyesi Editörü / Night Shift Editor:

Fatih Akpınar – fatihakpnr@teknolize.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult:

Gülşen Ferhat – gulsenferhat@teknolize.com

Mali Müşavir / Financial Advisor:

Polat Urfa – polat@teknolize.com

Reklam / Advertise:

Burak Erçelebi – iletisim@teknolize.com

iletisim@teknolize.com

Web Yazılım Sorumlusu / Software Editor:

Aziz Günal

Adres:

Merkez Barbaros Bulvarı Tarabya / İstanbul /Türkiye

Güvenevler Mahallesi / 27560 G.Antep / Türkiye

iletisim@teknolize.com

oguzercelebi@gmail.com

Teknoloji ve Teknoloji Haberleri Yayın Merkezi A.Ş:

Adres;

Kolej Tepe Mahallesi Yeşilcamii Caddesi No:8, 27070

Posta kodu: 27560

Vergi Dairesi; Gazikent V.D.

No; 456845093

Telefon; +908505323749

E-MAİL; iletisim@teknolize.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief:

Oğuzhan ERÇELEBİ – oguzhan@teknolize.com

Haber Müdürü / News Director:

Yüksel Erçelebi – yuksel@teknolize.com

Haber Editörleri / News Editor:

Hasan Karabollu – hasan@teknolize.com

Ayse Karacagül – ayse@teknolize.com

Karid Derram – karid@teknolize.com

Mustafa Nemlifer – mustafa@teknolize.com

Yüksel Erçelebi – yuksel@teknolize.com

Grafik Tasarım / Graphic Desing:

Emre Erçelebi – emre@teknolize.com

Gece Editörleri / Night Shift Editor:

Jale hustaca – jale@teknolize.com

Reklam Müdürü / Ads Director:

Emir Karadak – emir@teknolize.com

Yazılım / Software:

Teknolize

Websitemiz’de yazı yazan köşe yazarlarının içeriklerinden yazıyı yazan muhataptır. Teknolize.com mesul değildir. (Sorumlu Değildir)

Teknolize.com Yazarlarının Sorumluluğunu Üstlenmez.

Sitedeki Tüm Harici linkler başka sayfada açılır.

Teknolize.com harici linklerin sorumluluğunu üstlenmez!

Websitemiz: DHA-AA-İHA resmi abonesidir.

Teknolize.com resmi sanal üyesidir.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.