Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ünlü İngiliz moda devi SELECT’in satın aldığı Markafoni,kullanıcılarına yeniden merhaba dedi!

 

Hatırlayacağınız gibi 30 Haziran’da kapanan Markafoni, Ünlü moda devi SELECT tarafından satın alınmıştı ve bugün yeniden kullanıcılarına merhaba dedi.

Markafoni tarafından yapılan açıklamaya göre,firma bugün yeni yüzüyle ve SELECT’in vermiş olduğu kullanıcı deneyimiyle yeniden faaliyete girdi.Dünya moda devlerini tüketiciye sunan şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Mahiroğlu, kapanmak üzere olan şirkete 15 milyon dolar gibi bir değerle satın almıştı. Markafoni gibi modaya ve e-ticarete yeni bir bakış açısı getiren hiç bir marka tabi ki de kolay kolay yaratılmaz, devleşmek,trend olmak,yaratıclığı sonuna kadar kullanmak elbette önemlidir vizyonuyla yola çıkarak şimdi de 15 milyon dolarlık Markafoni yatırımıyla Türkiye’de satışa başlayacaklarını söyledi.

Markafoni’nin ana sayfasında SELECT Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Mahiroğlu tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı :

Değerli Dostlar;

Değişen, dönüşen dünyayı evinize getiren Markafoni ailesi olarak yeni bir başlangıç yapıyoruz. Öncü rolümüzü bilerek, halkımıza saygılı, ilkeli tavrımızla yeni projeler yapmaya devam edeceğiz. Amacımız siz dostlarımızın gereksinimlerini hızla karşılarken, iletişim kanallarını açık tutup, güçlendirmek, birlikte karar alarak ortak akılla hareket etmektir. E-ticaret sadece bir alışveriş ortamı değildir. Teknolojinin sağladığı bu olanak, bize çok yönlü dil kurma şansı vermekte; günlük yaşamın tüm renklerini paylaşmamıza zemin hazırlamaktadır. Markafoni olarak yeni dönemde, bunu bilerek yolumuza devam edeceğiz. Sanal olmayacağız… Tersine yaşamınızı kolaylaştıran, bir tıkla ulaşacağınız hakiki insanlar bulacaksınız karşınızda. Sizin bir komşunuz, akrabanız olmak için çaba harcayacağız… Küçük sürprizlerle kapınızı çalıp, belki bir kahvenizi içeceğiz… Kırk yıllık hatırı olan dostluklar kurmak niyetindeyiz. Size ve ülkemize karşı sorumluluğumuzu bilerek, kısa süre içinde perdemizi yeniden açacağız. Hayatın kendisinin büyük bir sahne olduğunu biliyor ve bunu sizle paylaşmak istiyoruz… İlk olmak gurur verirken, bir yandan da yeni görevler üstlenmemize neden oluyor. Bu bilinçle dost bir gülümsemenin, sıcak bir el sıkışmanın içtenliğiyle yola koyuluyoruz…

Saygılar

Cafer Mahiroğlu

Cafer Mahiroğlu yaptığı bu açıklamayla SELECT’te de olduğu gibi e-ticaretin sadece bir alışveriş ortamı olmadığını,sanallaşmanın aksine yaşamı kolaylaştıran,samimi ve içten projelerini Markafoni’de devam ettirmek istediğini önemle vurguladı.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Arda Batuhan Demir

Bilgisayar Mühendisi / Teknolize.com’da Yazar
Teknoloji ile yakından ilgilenen ve haber paylaşımı yapan bir genç!

Leave A Reply