Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Motorola kullanıcılarına güzel sürüş ve kaza anında kimin haklı olup olmadığını sunmak için Yol Görüş Kamerası üretmeye başlayacak!

Bildiğiniz üzere Motorola bir telefon markası. Motorola bu projesiyle sadece telefon markası olmaktan çıkıp daha da farklı alanlara da el atmak istiyor. Araçlar için Yol Kamerası geliştirecek. Hatırladığımız kadarıyla Motorola her alanda her yerde bir parmak izi bulunuyordu. Üreteceği bu projeyle ismini biraz daha yaygınlaştırmayı düşünüyor.

 

Motorola akıllı telefon üzerine kurulmuş bir şirket olması onu sadece akıllı telefon üzerine yoğunlaşmasını sağlıyordu. Akıllı telefon üzerine değişik değişik tasarımlar, kılıflar tasarlayan bu şirket artık gelişen teknoloji üzerine daha da farklı alanlara yönelmeye başladı.

Motorola’nın en güncel ürünün ise şuanda 1080p çözünürlüğünde yol görüş kamerası üretiyor. Bu kameranın satış fiyatının 99 USD olduğunu belirtelim. Kamera donanım ve genişlik olarak gelen diğer versiyonlara göre daha özellikli olduğu belirtelim. Motorola Araçlar için Yol Kamerası; 1080p, 4 inç 480 × 854 çözünürlüklü ekrana ve hareket algılama özelliklerine sahip olarak gelecek.

Kayıt edilen videoların saklanacağı bir belleği olacağı kesin olarak gözüküyor fakat motorola bu araçlar için yol kamerasının ne kadar bir depolama alanı olacağı hakkında ne bir açıklaması var ne de bir bilgimiz var.

Ancak Motorola bu aygıtı için SD kart yeri eklemeyi akıl ettiğini düşünebiliriz. Kullanımımıza sunulan bu SD kart desteği sayesinde kaydedilen görüntüleri istediğimiz platform ve platformlara aktarabileceğiz.  Ancak bu SD kart desteğinin gelmesiyle belki de aygıtta bir belleğin olmadığı aklımıza da geliyor.

Motorola Araçlar için tasarlamış olduğu bu kamera ilk olarak Amerika’da satışa sunulacak ardında Avrupa’ya derken ülkemize de geleceğinin umut ediyoruz.

Ayrıca buraya tıklayarak ta GTA 6 Grafik ve Tasarım Özelliklerine ulaşabilirsiniz!

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Teknolojik cihazları kıyaslama gurusu

Leave A Reply