Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Netflix uygulamasına iPhone X, iPhone 8 ve iPad Pro için HDR desteği eklendi

iOS ekosistemi için HDR içerik arşivi büyümeye devam ediyor. Apple, son gerçekleştirdiği lansmanda HDR destekli yeni iPhone ve Apple TV modellerini duyurmuştu. iPad Pro kullanıcıları HDR içeriğin olmamasından yakınıyordu. iPhone X, iPhone 8 ve Apple TV 4K lansmanı sonrası geliştiriciler HDR desteği sunmaya başladı. Son olarak Netflix ’in iOS uygulaması güncellendi ve uygulamaya Dolby Vision HDR desteği geldi.
 
Ayrıca Bkz.Apple kulaklık girişini kaldırdı kablosuz kulaklık satışları %343 arttı
iOS platformunda halihazırda iPad Pro 10.5 inç, iPad Pro 12.9 inç, iPhone 8  ve iPhone X cihazlarının HDR desteği bulunuyor. Bu cihazlardan herhangi birisi ile iTunes veya Netflix üzerinden HDR içeriklere ulaşabilirsiniz.

 

Netflix ’te Dolby Vision HDR içerikler için özel bir kategori bulunmuyor ancak arama kısmına HDR yazarak ilgili içerikleri listeleyebilirsiniz.

 
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Oğuzhan ERÇELEBİ

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

Leave A Reply