Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nokia 2’nin görüntüleri ortaya çıktı

HMD Global yeni nesil Nokia markalı cep telefonları piyasaya sürmeye devam edecek gibi görünüyor. Birkaç ay önce şirketin yıl sonuna kadar piyasaya sürmeyi planladığı 4 ek cihaz bulunduğunu ve bunlardan birinin alt sınıf Nokia 2 Android akıllı telefon olduğunu duymuştuk.
 

Ayrıca Bkz.Facebook’tan arkadaşlarınızı geçici olarak sessize alabileceğiniz yeni özellik

Şimdi ise güvenilir sızıntılarıyla tanınan Evan Blass‘ın gönderdiği bir tweet sayesinde yaklaşan Nokia 2’nin görüntüleri internete sızmış durumda. Açıkçası akıllı telefon son derece standart bir tasarıma sahip görünüyor ancak oldukça sade ve şık durduğunu belirtmek gerek. Dolayısıyla giriş seviyesi bir cihazda bunu kusur olarak görmek haksızlık olur.
 

Snapdragon 212 ve 1GB RAM

Ne yazık ki Blass tarafından yayınlanan tweet sadece cihazın render görüntülerini içeriyor. Teknik özellikleri konusunda bilgi yok. Ancak cihaz birkaç ay önce Geekbench testinde görünmüştü. Buna dayanarak Nokia 2’nin Qualcomm Snapdragon 212 yonga seti ve 1GB RAM‘le güçlendirileceğini söyleyebiliriz.
 
Telefonun resmi olarak ne zaman tanıtılacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı ancak sızdırılan görseller cihazın hazır durumda olduğunu ortaya koymuş durumda. Bu nedenle lansman tarihinin çok yakın olması bekleniyor.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Teknolize.com'da haber editörü / Webmaster and Editor

Leave A Reply