Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Akıllı telefon sektöründe oldukça pasif bir şekilde yer alan markalardan birisi olan Panasonic, maalesef her yıl duyurusunu gerçekleştirdiği bir veya iki akıllı telefon modeli ile rakipleri karşısında başarı gösteremiyor.

Panasonic Toughpad FZ-A2 satışa sunuldu!

Panasonic, geçtiğimiz yıl duyurusunu gerçekleştirdiği darbeye ve suya karşı oldukça dayanıklı…

Buna rağmen yeni akıllı telefon modelleri üzerinde çalışmaya devam eden Panasonic, Eluga A3 ve Eluga A3 Pro isimli iki yeni akıllı telefon modelinin duyurusunu gerçekleştirdi.

Gelin, şimdi Panasonic’in duyurusunu gerçekleştirdiği iki yeni akıllı telefon modelinin teknik özelliklerine ve tasarımına yakından bakalım.

Panasonic, Eluga A3 ve A3 Pro modellerini duyurdu!

Her iki telefon da kullanıcıların karşısına 5.2 inç büyüklüğünde 720p çözünürlük sunan bir ekran ve 3 GB RAM ile çıkarken, ilk farklılıklar işlemci ve depolama alanı tarafında karşımıza çıkıyor.

1.25 GHz hızında çalışan dört çekirdekli MediaTek MT6737‘den güç alan Eluga A3 modeline 16 GB dahili depolama alanı eşlik ederken, 1.3 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli MediaTek MT6753‘den güç alan A3 Pro modelinde ise 32 GB dahili depolama alanı yer alıyor.

8 megapiksel çözünürlüğünde ön ve 12 megapiksel çözünürlüğünde arka kameranın yer aldığı her iki cihaz, 4000 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenirken çift SIM kart desteğine sahip.

Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile kutudan çıkan ve ilk etapta sadece Hindistan’da satışa sunulan Eluga A3 serisinin, Avrupa pazarında satışa sunulup sunulmayacağı konusunda şu anda herhangi bir bilgi bulunmuyor.

:: Panasonic’in yeni akıllı telefon modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN


Share.

About Author

Leave A Reply