Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

PUBG, kendi satış rekorunu tazeledi

PC platformunun ve oyuncularının gözde oyunu olan Playerunknown’s Battlegrounds, günden güne sahip olduğu oyuncu topluluğunu büyütmeye devam ediyor. Sene sonuna doğru konsol tarafında Xbox One platformlarına çıkacak olan oyun, geliştiricisinin açıklamasına göre 13 milyon barajını geride bıraktı. Sadece PC platformunda bulunan bir oyun için 13 milyon satış rakamına ulaşmanın, korkunç derecede fazla olduğundan emin olabilirsiniz. Keza herhangi bir AAA oyunun PC platformunda 10 milyon satış rakamına ulaşması neredeyse imkansız durumda.

PUBG’nin satış rakamı rakiplerini kıskandırıyor

Artık oldukça büyük bir marka olan Playerunknown’s Battlegrounds, böyle giderse DOTA 2 ve Counter – Strike: Global Offensive’i gride bırakacak. BlueHole’ün tepe isimlerinden olan Chang Han Kim, Playerunknown’s Battlegrounds’un espor alanında oldukça potansiyeli olduğuna dikkat çekti. Global olarak oyunu desteklemek istediklerini söyleyen Kim, yeni bölgelerde başka BlueHole ofisleri açacaklarını açıkladı.

Steam’de anlık 1,5 milyon aktif oyuncu sayısına ulaşan oyunun daha ne kadar satacağını merak ediyoruz. Yavaş yavaş bir fenomen olma yolunca ilerleyen oyun, muhtemelen 2018’in yaz aylarında 20 milyon barajını rahat bir şekilde geçecek.

8 milyar İnsan Arasında 13 milyon değil 100 milyon olsa kaç yazar yeter artık Şu oyunu Övdükleri Yok puk böyle vay puk fena aaaa sıktı artık dayı Ps4 e de çıksa 30 milyonu geçer…

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Mert Keçe

Oyunlara ilgi besleyen teknoloji lordu

Leave A Reply