Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rusya’da AVM’lerde İnstagram Beğenileri Satılıyor!

Rusya’da AVM’ye girmeden önce veya girdiğimizde bizleri karşılayan otomatlar üzerinden İnstagram’da ‘Like’ yani beğeni satmaya başladı.  Artık siteler sosyal medya’da takipçi ve like satmaya zaten başlamıştı.  Ancak Rusya’da işin tadı biraz daha farklı. Ruslar düşünerek böyle bir şeyin işe yarabileceğini düşünmüşler ve bunuda başarmışlar. Rusya’daki ünlü bir avm ile anlaşan Snatap firması otomatların üzerine İnstagram ve VK olmak üzere 2 tane sosyal medya beğeni almamızı sağladı.

Bu otomat beğeni almayı sağlarken aynı anda sahte takipçi almayıda sağlayabiliyor. İlk başlarda bunun gerçek olmadığını düşünmekte haklısınız. Ki bizde aynı düşüncedeydik. Ta ki Rus gazeteci Alexey Kovaley tarafından paylaşıldığını ve birçok haber kuruluşu tarafından araştırılarak haberleştirildiğini gördüğümüz ana kadar.  Yani gerçektende böyle bir otomat var.

Bu şirketin Rusya’dan ayrı 15 üzeri ülkede de bu otomatların satışına başlayacağı haberi kulağımıza geldi. Türkiye’ye gelip gelmeyeceği merak konusu. 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

2 yorum

  1. Mehmet Yasin on

    Bu haberi ilk gördüğümde inanmamıştım ama şimdi teknolize.com’dan okuyunca doğru olduğuna kanaat getirdim. Böyle haberleri çoğaltmanı isterim. Yakın takibim desiniz.

Leave A Reply