Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Samsung, Galaxy Note 8 ’in Kamerasından İlk İpuçlarını Paylaştı

Bildiğiniz üzere Samsung ’un yeni üst seviye akıllı telefonu Galaxy Note 8, sadece iki gün sonra ABD ’nin New York şehrinde düzenlenecek Unpacked etkinliğiyle birlikte resmi olarak duyurulacak. Bugüne dek ortaya çıkan sızıntılarla birlikte Galaxy Note 8 hakkında her ne kadar bilgi sahibi olsak da Samsung tarafından resmi duyuru gerçekleşmediği için özelliklerden kesin olarak bahsetmek çok zor.

Hal böyle olunca da Samsung, sanki hiçbir sızıntı paylaşılmamış gibi yeni Note için heyecanını koruyor. Bu noktada tüketicileri de harekete geçiren Samsung, bugün yayınladığı yeni bir videoyla Galaxy Note 8 ’in kamerasından önemli bir ipucu verdi.

Samsung tarafından paylaşılan videoda kameranın nesneye odaklanarak arkaplanı bulanıklaştırdığı, ya da diğer bir değişle çift arka kamerasıyla birlikte portre modunda çekimler yapabildiği görülüyor. Aynı zamanda anı yakalama gibi diğer bazı özellikler de Samsung tarafından paylaşılan videoda gösteriliyor.

Samsung Galaxy Note 8 hakkında tüm resmi detayları sadece iki gün sonra 23 Ağustos ’ta düzenlenecek Galaxy Unpacked etkinliğiyle birlikte öğreneceğiz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Leave A Reply