Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Samsung Galaxy Note 9’un Gözlerimizi üzerine çeken Renderını gördük!

Onca sızıntı ve bilgilerden sonra Samsung’un Note 8 yani yeni amiral gemisini bu ayın sonuna doğru satışa çıkmış olduğunu göreceğiz.

Hiçbir soru 8’in Samsung’un şimdiye kadarki en akıllı telefonu olma yolunda ilerlediğini gösteriyor ancak gadget taraftarları için heyecan kesinlikle biraz solmuş durumda. Samsung yöneticileri 23 Ağustos’ta New York’ta nihayet sahneye çıktıklarında hiçbir şaşkınlık kalmayacak çünkü neredeyse her şeyin varlığı zaten sızdırılmış durumda. Neye benzediğini biliyoruz, hemen tüm özelliklerini biliyoruz ve Not 8’in temel özelliklerinin çoğunu veya tamamını bileceğiz. Belki de Galaxy Note 8’in zaten eski bir haber olduğu gerçeği , Salı günü yayınlanan yeni bir Galaxy Note 9 konseptinin bu kadar ilgi çekici olmasının bir parçası.

Yeni tasarımcı Benjamin Geskin Salı günü , önümüzdeki sonbaharda piyasaya çıkması beklenen Galaxy Note 9’un vizyonunu bu yılki Galaxy Note 8’in bir devamı olarak açıkladı. Uzun kısa hikaye, doğal bir telefonun çarpıcı bir vizyonu. Not serisinin yinelemesi. Çoğu zaman gerçekte kök salmış olmayan çılgın kavramları görüyoruz, ancak bu Galaxy Note 9 çekimi aslında 2018’de başlayabilecek bir telefona benziyor.

İlk olarak, Galaxy Note 8’in tasarımına göz atalım. İşte BGR’in geçen aya özel olarak gönderdiği bir render

 

Şimdi, Geskin’in Galaxy Note 9 konseptini kontrol edelim:

Galaxy Note 8'i yerine şimdi bu çarpıcı Note 9 renderını gördük

Kısacası, tasarımcı gerçek Galaxy Note 8 görüntülerini aldı ve telefonun Infinity Ekranını geriye çekti ve telefonun kenarlarına neredeyse tamamen ulaştı. Bu, iPhone 8’de görmeyi beklediğimiz neredeyse çerçevesiz tasarımla aynı.

Ayrıca iPhone 8’de olduğu gibi Geskin, kulaklık hoparlörünün ve sensörlerin her iki tarafında da ekranın üst kısmını genişletti. Bu, Samsung’un durum çubuğu simgelerini iPhone 8 gibi ekranın ana bölümünden çıkarmasına izin verecekti. Oluşturma işleminde harika görünüyor ve teknik açıdan olasılık alanı dahilinde ancak bu tür ekran yapılandırması, Android telefonda iOS’tan daha uygunu.

Ayrıca Buraya tıklayarak ta Online Kafa Topu Çekilişine Katılabilirsiniz!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

Leave A Reply