Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Samsung insanların elinde patlayan telefonunu tamamıyla değiştirerek, güçlendirerek rakiplerini titretti.

Samsung bu güçlü telefonun çıkış tarihini de bize iletti. Samsung bu yıl kullanıcılarına Note 8 ile beraber 2 tane telefonunu piyasaya sürmüş olacak.

Samsung yeni amiral gemisi olan Note 8’i 23 Ağustos 2017’de satışa sunacak.

Dünya üzerinde Android’in babası olan Samsung üst düzey cihazı olan Galaxy Note 8’i artık satışa çıkaracağını tüm dünya olmak üzere açıklamasını yaptı.

Bildiğiniz üzere geçen sene telefonla Samsung bir çok sorun yaşadı. Dünya’nın her yerinden gelen telefonun patlaması üzerine şikayetlerden dolayı Samsung bu telefonunu çok büyük özellikler ekleyerek çıkaracak.  Samsung adı patlayan telefon olarak koyulan telefon Note 7’den dolayıda çok büyük zararlar ettiğini de söyleyelim. Koreli firmanın ürettği bu telefon komik olacak fakat Havalimanları gibi önemli yerlere girişi kabul edilmedi.  Samsung bu krizi önlemek için ilk yara bandı olarak Samsung Galaxy S8’i çıkardı. Samsung, S8’i çıkarmasıyla birlikte biraz da olsa telafi etmeye başlamıştı.

Samsung, Galaxy Note 8’i paylaştığı resimin altında tarihini vererek bize tarihini açıkladı. Telefon devi olan Samsung Note 8’deki sloganınında ”Daha büyük şeyler yapın” olarak değiştirmiş.

Samsung, Apple’ın iPhone 8’i satışa sunmadan Note 8’i satışa sunmak istiyor.  Ayrıca Samsung çıkaracağı bu telefonundaki bataryanın da dünyada eşi benzeri olmadığını ileri sürüyor. Samsung’un bu modelinde de başarılı olacağını düşünüyoruz.

Buna ek olarak artık Apple iPhone’ların işlemci ve ekranlarını Samsung’un üretecek olması her iki firmanın da belki biraz daha yakınlaşmasını sağlayabileceğini de söyleyelim.

Az da olsa Samsung Galaxy Note 8’in Özelliklerine Bakacak Olursak;

  • 6.3 inç büyüklükte dev bir ekran
  • İşlemci olarak Snapdragon 835 tercih edilmiş.
  • Telefonlar için çok büyük sayıda RAM kullanılmış, 6 GM RAM
  • 12 Megapiksel arka kamera deneyimi sunacak.
  • 3300 mAh batarya
  • S Pen Kullanıma dahil edecek.

Ayrıca Yeni kullanıma sunduğumuz sitemizde forumumuza da buraya tıklayarak tartışma ve incelemelere doğrudan katılabilirsiniz! 

Daha fazla güncel haber için Teknolize.com’da aktif olun 🙂

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Oğuzhan ERÇELEBİ

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

2 yorum

  1. Şu güne kadar samsung dan başka telefon kullanmayan biri olarak note 8 e çok sıcak bakmıyorum, bence samsung telefonda artık eski hızlı çıkışları gibi özellik ekleyemiyor.

Leave A Reply