Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Telefon’da bir devrim olan Samsung yeni telefonunu çıkarmaya hazırlanıyor.

Gündemde yeni telefonu S8 ile olan Samsung, yeni kapaklı telefonu üzerinde de durduğu TENAA kayıtlarında görülü. Cihazın en dikkat çekici ve odaklanıcı kısmınında Kapaklı olması ve kendisinde çift ekran bulundurması oldu. Bu telefon TENAA’dan onay almayı başararak modelininde SM-G9298 olduğu ortaya çıktı.

Cihazın teknik özellikleri de elimize düştü. Cihaz’da Samsung, Snapdragon 821 işlemciyi tercih etti. Ayrıca Kapaklı dedik ama cihazın Kapaklı telefonlar gibi olmadığını 4.2 inçlik bir ekrana sahip olduğunu’da belirtelim.  Cihazın buna ek olarak diğer bir sürü akıllı telefonlara göre gayet iyi bir depolama alanıda sunduğunu da ekleyelim. Cihaz kullanıcıları için 64 GB depolama alını veriyor.

Çift ekranlı bu telefon bize güzel sayılabilecekte kamera deneyimi sunuyor.  12 MP arka 5 MP ön olmak üzere bir kamera kullanıldı.

Cihazın fiyatının da belli olmadığı gündemde.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Oğuzhan ERÇELEBİ

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

Leave A Reply