Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

SanDisk’den sıfırın altında sıcaklığa dayanıklı SD ve microSD kartlar

SD veya microSD kartların hiç sıfırın altındaki sıcaklıklarda çalışıp çalışamayacağını merak ettiniz mi? SanDisk’in yeni yüksek hızlı Otomotiv ve Endüstriyel serisi SD ve microSD kartları bu yeteneğe sahip. Aşırı sıcaklıklarda bile uzun süre çalışabiliyorlar.
SanDisk Industrial serisinde yer alan SD kartların 8’den 64 GB’a kadar, microSD kartların ise 8’den 128 GB’a kadar kapasite seçenekleri mevcut. Şirket yeni kartların -25’ten 85 dereceye kadar sıcaklıklara dayanabileceğini söylüyor.
Şirketin yeni SanDisk Automotive serisi kartları sadece SD form faktöründe mevcut ve 8’den 64GB’a kadar kapasite seçeneği var. Bu kartlar, otomobiller, drone’lar ve diğer hareketli araçlarda kullanılmak üzere tasarlanmış. AEC-Q100 Grade 3 şartlarına uygun ve -40 ila 85 derece arasında değişen sıcaklıklarda çalışabiliyor.

Ayrıca Bkz.Microsoft Edge sonunda iOS ve Android’e geldi

Yeni kartların Health Status Monitor (Sağlık Durumu İzleme) özelliğini desteklediğini belirtelim. Bu da OEM’lerin kapasite kullanımı, performans seviyeleri ve diğer faktörleri takip edebilmelerini sağlıyor. SanDisk yeni ürünlerin örneklerini dünya genelindeki üreticilere gönderdiğini ancak ne zaman kullanmaya başlayacaklarını söylemediklerini belirtiyor.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Teknolojik cihazları kıyaslama gurusu

Leave A Reply