Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere sosyal medya hesaplarımızın adreslerini vereceğim.

İnstagram’da ki adresimiz kullanıcı adımızı yazarak bulabilirsiniz. Kullanıcı adımız @teknolize’dir.

https://www.instagram.com/teknolize

Resmi twitter hesamızda bulunmaktadır. Twitterda ise @teknolizecom’dur. kullanıcı adımız. bağlantı adresimizi linke girerek direk ulaşabilirsiniz. twitter linkimiz: https://twitter.com/teknolizecom

Arkadaşlar sitemizin reklam ve işbirliği için veya farklı istek ve önerileriniz için lütfen oguzercelebi@gmail.com adresine maillerinizi bekliyorum. Sizleri seviyorum.

Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/teknolize/

Sosyal Medya kullanmayı seviyorum arkadaşlar. Çünkü birçok arkadaşlarımla oradan iletişim kuruyorum. Dahada ötesi birçok bilgiyi ordan öğreniyoruz. Bu paylaşımımız sadece resmi olan sosyal medya hesaplarımızı tanıtmak amaçlıydı. Bundan ötürü kısa oldu. Bir sonraki paylaşımımızda görüşmek üzere. Arkadaşlar beğendiğiniz bir paylaşıma lütfen yorum yapmayı ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı  unutmayın.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

Leave A Reply