Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Steam’da inanılmaz yaz indirimli oyunları ve alınması gereken oyunları söyleyeceğim. Ayrıca bu oyunların özellikleri ve grafiklerinin ne kadar yeterli olduğunu da bu haberimizden ulaşabilirsiniz!

Bildiğiniz gibi steam’de her yaz olduğu gibi eğer aranız internetle ve oyunlarla  iyi ise steam’de yazları indirimlerin olduğunuda bileceksinizdir. Steam’da indirimin olduğunu bilen bilmeyen yazları oyun almak için steam’ı kullanıyor. Bununda steam’ın indirim yaptığı günlere ve haftaya gelince steam çöküyor. Ayrıca dikkat etmeniz diğer bir noktanında işte burası olduğunu söyleyeyim. Steam sistemi çok fazla sunucuyu kaldıramayıp çöküyor. Neyse şimdiki konumuz indirimde olan oyunlar ve alınması gerekenleri sizlere derleyeceğim.

Steam’de ilk olarak indirime giren uygulamalara bakalım. Çıkması için uzunca bir süre beklenen GTA V ilk çıktığındaki değeri tam olarak 180 liraydı fakat indirime uğrayarak fiyatının 89.90 tl olduğunu söyleyim. Counter Strike Global Offensive yani CS:GO uygulaması %33 indirimle 16 tl fiyatı ile listede. Listemize %50 indirim üstü oyunlar arasında kendine yer edinen NBA2K17’nin fiyatının 49.90 olduğunu ayrıca bu fiyata %75 indirim ile ulaşmış olduğunu söyleyeyim. En çok satılanlar arasındada 3. sırada bulunan Euro Truck Simulator 2’de aynı indirim yüzdesiyle 39 tl’den 9.90’a düşmeyi başardı.

Aksiyon oyun tutkunları için resmen birebir olan Rainbow Six Siege’de en çok tutulan oyunlar arasında olduğunuda ekleyeyim.

Left 4 Dead 2 %90 indirimle 3.10 tl’ye düştü. The Walking Dead %75 indirimle asıl fiyatı 39 tl iken 9.75 tl değerine kadar düştü.

Steam nedir? Peki bu oyunları nasıl, nereden satın alabiliriz?

Steam internet üzerinden oyunları alıp indirebildiğimiz dev oyun alma platformudur.  1 saniye içerisindeki aktif kullanıcı sayısı 5 milyon ve üzeri olduğunu internetten araştırarak ve analizlerimle buldum. Ve bu anlık kullanıcı sayısının gün geçtikçe arttığınıda belirtelim. Steam’a üye olmanın bir ücreti olmadığınıda belirtelim. Steam, Windows, Linux, OS X platformlarında çalıştığını ekleyeyim. Steam’da türk lirasının bir işlev yapmadığını türk lirası yerine dolar ve euro’nun kullanılıyor. Steam üzerinde buraya tıklayarak kaydolup oyun satın alabilirsiniz! http://store.steampowered.com/

Bunu ek olarak steam’de kendi profilinizi oluşturabildiğinizide söyleyeyim.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Oğuzhan ERÇELEBİ

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

Leave A Reply