Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Stranger Things sevenlere müjdeli haber

Bir anda Netflix ’in en sevilen yapımlarından birine dönüşen Stranger Things‘in ikinci sezonuyla geri dönmesine kısa bir zaman kaldı. Geri sayım devam ederken bir süredir merakla beklenen müjdeli haber gün yüzüne çıktı!

Stranger Things ’in yaratıcılığını üstlenen Ross ve Matt Duffer geçtiğimiz günlerde Vulture‘ın kendileriyle gerçekleştirdiği röportaj vesilesiyle konuştu. Bu iki başarılı isim Netflix ’in üçüncü sezon için çoktan onay verdiğini dile getirdi. Bu da Stranger Things ’in macerasının iki sezonla sınırlı kalmayacağı anlamına geliyor. İzleyiciler uzunca bir süredir Netflix dizilerinin geleceğine dair endişe etmemeyi alışkanlık haline getirmişti. Fakat bu ünlü platformun büyük hayran ilgisine rağmen Sense8‘i gözden çıkartması herkesi şaşırttı. Bu önemli kararın ardından herkes sevdiği dizinin geleceği için endişe etmeye başladı. Görünen o ki Stranger Things hayranları sonunda derin bir nefes alabilir.

Bunun yanında Ross ve Matt Duffer gelecek planlarından da bahsetti. Stranger Things ’in dördüncü sezonla birlikte son bulabileceğine işaret ettiler. Ancak bu durumun henüz kesinlik kazanmadığını, Netflix ’in dördüncü sezon için onay açıklamasında bulunmadığını göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Unutmadan hatırlatalım, Stranger Things ’in ikinci sezon bölümleri 27 Ekim‘den itibaren Netflix ’te olacak. Üçüncü sezonun ne zaman geleceği ise henüz belli değil. Bu tarihin ikinci sezonun yayınlanmasından sonra açıklanması bekleniyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Oğuzhan ERÇELEBİ

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

Leave A Reply