Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Uncharted: The Lost Legacy incelemesi

Oynadığımız son Uncharted sonrası ister istemez maceranın nihayete erdiğini düşünüyorduk. Nathan Drake ’in o noktadan geri dönmesi ve maceradan maceraya koşması hiç de muhtemel görünmüyordu. Ancak anlaşılan o ki, aynı Uncharted keyfini alabilmek için illa ki Nathan ’ın olması gerekmiyor aslında.

Merak etmeyin; tıpkı sizler gibi bizler de Nathan Drake olmadan yapılan bir Uncharted ’ın ne denli tatsız tuzsuz olabileceği yönünde endişelere sahiptik. İlk olarak Uncharted 4 için bir ek paket olarak planlanmış olan The Lost Legacy, beklenenden üst seviyede bir kaliteye ulaşınca kendi ayakları üzerinde duran bir oyun olarak piyasaya sürülmesine karar verildi. Oyunun sürücü koltuğunda, ikinci oyundan hatırlayabileceğiniz ve tıpkı Nathan gibi bir hazine avcısı olan Chloe Frazer var. Ancak Naughty Dog ’un şanındandır, maceraya bir ekip olmadan atlamak olmaz. Chloe ’nin bu maceradaki yoldaşı, son oyunda canımızı bezdiren Nadine Ross oluyor. “Ne alaka?” dediğinizi duyar gibiyiz, haklısınız da. Ancak The Lost Legacy son oyunun devamında geçiyor ve Nadine ’in işsiz kalması sebebiyle sıcak para arayışı yollarını Chloe ile kesiştiriyor. “Nathan yok, Sully yok, Elena yok, e ne anladık biz o işten?” demeyin, Chloe ve Nadine ’e bir şans verirseniz inanın bize pişman olmayacaksınız.

Uncharted: The Lost Legacy9.0/10Turgut UÇGİRİŞKIZLAR, SAHNE SİZİN!GANESHA ’NIN DİŞİ AŞKINA!SİLAHLARI BIRAKIN VE TESLİM OLUN!DETAYLARPUANLAMA

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Murat ERÇELEBİ

Mimar , tasarımcı ve teknoloji meraklısı kendi çapında birşeyler çiziktirir yazar filan..Teknolize.com okuyucuları için keyifli faydalı içerikler üretir.

Leave A Reply