Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

GTA 6 Resmen Geliyor!

GTA 5′in rekor bir kitleye satışının gerçekleştiğini biliyoruz.  Fiyatı ne kadar yüksek olursa olsun genede alcılarını bulmuştu.  Ama bazı alıcıları ise bu yüksek fiyatından dolayı almadıklarını da öğrendiğimiz olmuştu.

Rockstar Games, oyuncularını biraz daha heyecanlandırmak için veya daha başka bir sebepten dolayı GTA 6‘yı gösterdi. Rockstar Games‘in çıkarmış olduğu oyunların tamamını düşenecek olursak GTA Vice City‘de bile uğraştıklarını yani demek istediğim. O yandan bu yana büyük bir kitleye ulaşan Rockstar Games oyun satışlarından çok iyi gelirler elde etti.

Yeni çıkaracağı  Read Dead Redemption 2 üzerinde daha fazla çalışan Rockstar Games bu oyununun yanında GTA 6‘la da gene uğraştığını görüyoruz.

GTA 6‘la ilgili ne kadar da çok söylentiler ve tahminler yürütülse de Rockstar Games oyunu hakkında yeni serisini çıkararak söylentileri kesmiş oldu.

Read Dead Redemption 2‘den bahsedecek olursak biraz da. Read Dead Redemption animasyon tarzında geliştirilen oyun diyebiliriz. Tim Neff, yer aldığı işler arasına GTA 6‘ı da ekledi.

Oyunun genel olarak animasyonlardan ibaret olması ve oyun hakkında oyuncularının yorum yapması da bizleri ayrıca heyecanlandırıyor.  Ayrıca Tim Neff‘de kendisininde GTA 6‘da bir karekteri canladıracağını söylemesi buna bir örnek ve bu örnek bize merak arayışlarına soktu.

GTA 6‘nın çıkış tarihi hakkında bilgi bulunmazken, oyun yeni bir alanla karşımıza gelecek. Ayrıca bu alanında Playstation 5 olması çok yüksek bir ihtimal olarak görülüyor.

Ayrıca buraya tıklayarak ta Bu yaz indirime girerek neredeyse bedava diyebileceğimiz fiyatlara düşen oyunları inceledik ulaşabilirsiniz!Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Oğuzhan ERÇELEBİ

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

Leave A Reply