Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

YouTube’da MadGyver adında kanal eğlenceli değişik videoların yanı sıra kafalarda soru işareti bırakan videolar da çekmekte.

Bahsettiğimiz eldiven elimize giydiğimiz andan itibaren Ardunio dediğimiz sistem ile zamanın durmuş hissiyatını sağlıyor.  Arduino‘da kontrollü elektronik flaş ışığı bulunmakta. Eldivenin çalışma prensibi ise adeta bir bilim adamının uğraşacağı cinsten programlanmış diyebiliriz.

Bu garip cihaz insanlarda bir takım duyumla göz yanılması olarak zannedilse de henüz MadGyver adında kanal dışında çok fazla bilgiye sahip fazla insan yok.

Yanıp sönen ışığın hızı, örneğin çalışan bir fanın yaprak biçimli paletleri gibi, hareket halindeki bir nesnenin hızıyla eşdeğer hale geldiğinde sanki duruyormuş gibi davranarak, zamanın da durduğu algısına neden oluyor.

Aslında bizi ufak bir oynatma ile kandırıyorlar diyebiliriz. Şimdi o enteresan videoya ya geçelim.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Share.

About Author

Oğuzhan ERÇELEBİ

Teknoloji ve inovasyon meraklısı bir gencim. Dil eğitimi olarak İngilizcenin yanında Almancayı’da biliyorum. Olabildiğimce en hızlı teknoloji haberlerini paylaşmaya, sitesinde güncel içerik oluşturmaya, ilginç bulduğu haberler sizlere aktarmaya çalışan birisiyim.

Leave A Reply